نحوه پوشیدن لباس هایی با ۶ رنگ سخت برای مردان

طراح، suitmaker و مغازه دار سید Mashburn یک بار از کمد لباس یک مرد گفت: “بچه ها بسیاری از گزینه های لازم نیست، آنها فقط نیاز گزینه های سمت راست است.” و در بیشتر قسمت ها، ما تمایل به دیدن همه موارد است.

بر خلاف آنچه اکثر خواننده های رپ نمودار شکوه که شما باور دارید، آن را به ساده است، درست قطعه بی شیک پوشیده که شما را از ایستادن است. به همین دلیل است اکثر بچه ها می تواند یک کمد لباس مواجه نگردند با عنوان چند به عنوان ۱۹ اقلام و هنوز هم در نظر گرفته شود بهتر از ۹۰ درصد از جمعیت در لباس پوشیدن.

اما تئوری آقای Mashburn را واقعا نمی ایستادگی تا زمانی که به رنگ استفاده شده است. در اینجا، بیشتر از مردان تمایل به کمی بیش از حد محفوظ می باشد و محافظه کار است. همه ما می دانیم که چگونه نسبتا آسان است به جلو و به نظر می رسد بی طرف ساخته شده تا از سیاه، سفید، نیروی دریایی و خاکستری، اما اگر شما واقعا می خواهید را به ایستادگی کردن از بسته، آن را زمان برای شروع در آغوش رنگ جسورانه.

بنابراین اگر شما هنوز هم سرگردان در اطراف در تاریکی، در اینجا شش فام اغلب منحرف هستند و چگونه به آنها را می پوشند در تمام طول سال

رنگ صورتی

هنوز هم تا در صورتی که به ظاهر برای دختران در حال آویزان؟ سپس این نظر: آن هیچ اسطوره که تا پایان صورتی قرن ۱۹ بود – در جهان غرب – در واقع به عنوان یک رنگ مردانه فکر می کردم. معانی ضمنی girlishness به تدریج در اوایل قرن ۲۰ بود به عنوان بازاریابان صورتی به عنوان یک رنگ زنانه گیرند.

آیا گرد و خاکی و نرم و یا درشت و روشن، صورتی است خبر بزرگ برای چند فصل بوده است. و سایه است در مورد به محو هر زمان به زودی نیست، اگر کارشناسان لباس مردانه ما هر چیزی به توسط . بخت و اقبال، پس، که آن را جفت خوبی با مقدار زیادی از رنگ شما احتمالا در حال حاضر در کمد لباس خود را – از جمله قهوه ای، بژ، آبی، سفید و تیره تر سایه های سبز، مانند زیتون.

که گفت، پوشیدن رنگ صورتی با هشدارهای خود رسیده است. اگر شما پوست روشن، شما باید از پوشیدن سایه پاستل نزدیک به صورت خود را به عنوان آن را می توانید چهره خود را شستشو باشد. اگر این مورد است، سعی کنید تعادل آن را با رنگ های تیره تر – برای مثال، یک لباس پیراهن صورتی با جارچی نیروی دریایی و کراوات آبی. یکی دیگر از گزینه است که سعی جسورانه، تن غنی تر از رنگ صورتی به جای.

پیراهن آکسفورد است مسلما قطعه متنوع ترین شما می توانید برای در صورتی انتخاب کردن، آن را به عنوان تیم به خوبی با همه چیز از یک جارچی پشم ونخ راه راه قهوه ای و شلوار جین نیل به کت و شلوار خاکستری. chinos به رنگ صورتی یا شورت یکی دیگر از علاوه بر بزرگ به کمد لباس تابستان خود را، در حالی که جوراب صورتی می توانید پاپ مناسب برای ساز و برگ در غیر این صورت، درک اضافه کنید.

دستورالعمل های جفت کردن رنگ ها

این دستورالعمل از مشتق شده است چرخ رنگ استاندارد . ما همچنین برخی از ارائه FashionBeans تایید شده توصیه.

رنگ مشابه (ساده ترین راه برای جفت): قرمز و صورتی رنگ بنفش.
متضاد رنگ (سخت تر به جفت): بنفشه ها آبی و سبز زرد.
رنگ های مکمل (سخت ترین به جفت): سبز آبی.
توصیه می شود: قهوه ای، بژ و سفید، همراه با سایه تیره تر از سبز و آبی.

قطعه کلیدی

 

سبز

ما می دانیم که شما چه فکر، چرا پنتون یک سایه سخت به لباس رنگ خود را از سال؟ این برخی از شوخی بی رحمانه از صنعت مد، در واقع bods رنگ ما انجام داده اند به نفع نیست. در حالی که بسیاری از ما هیچ غریبه به خزه یا رنگ خاکی است، بسیاری از زنگ های سبز دیگری که می تواند به کمد لباس خود را معرفی و کمک به لباس های خود را به سطح بعدی است.

مهم نیست که چه سایه شما برای انتخاب کردن، این رنگ مردانه همیشه به نظر می رسد بهترین با رنگ آبی، سفید و خاکستری زوج، در حالی که انواع نظامی تیره تر تکمیل رنگ مشابه خاکی مانند قهوه ای و خردل.

(مرتبط: چگونه به پوشیدن روند بزرگترین رنگ ۲۰۱۷ در: سبز)

همانطور که برای آنچه که شما باید نگاه به سرمایه گذاری در، سبز است مسلما از ساده ترین و متنوع ترین در این لیست به جلو. تنها در نظر گرفتن واقعی ساخته می شود پوست است. کسانی که با رنگ پریده / پوست روشن باید به سایه عمیق تر مانند بطری سبز چوب، در حالی که هر کسی با یک زیتون / چهره متوسط ​​فقط نیاز به جلوگیری از سایه بیش از حد نزدیک به پوست، مانند زیتون. در نهایت، بچه ها با complexions تیره تر دارند انتخاب از بسیاری، همراه با سود اضافه شده بودن قادر به پوشیدن جسورانه، رنگ روشن مثل یشم سبز.

هنگامی که سایه کامل شما نمیفهمد برای شما، نگاهی به انتخاب کنید تا یک زن و شوهر از قطعات است که شما را به خوبی در حال حاضر در خدمت – لباس عمدتا و chinos یا شلوار محموله – پس از آن به دنبال تا با پیراهن آستین کوتاه و شلوارک در طول ماه های گرم.

گذشته از خیاطی، یک گزینه سبز در طول سال می تواند در قالب لوازم جانبی (جوراب، روسری سبک، مربع جیب، و غیره)، که یک نقطه از علاقه به یک نگاه در غیر این صورت مقایسه به تماس اضافه خواهد پیدا شده است.

دستورالعمل های جفت شدن رنگ

رنگ مشابه (ساده ترین راه برای جفت): سبز زرد و سبز آبی.
متضاد رنگ (سخت تر به جفت): قرمز و بنفشه.
رنگ های مکمل (سخت ترین به جفت): Pinks ست رنگ بنفش.
توصیه می شود: آبی، سفید و خاکستری.

 

قطعه کلیدی

قهوهای

اگر چه قهوه ای متمایل به ما از کمتر از مد پسند از ۱۹۷۰s یادآوری ها، نگرش ها در فصل های اخیر در حال تغییر است به لطف طراحان استفاده کامل از آن را در مجموعه خود و تجدید حیات پارچه مانند حاشیه دار کردن.

با وجود ظاهر می شود بر روی چرخ رنگ، شریک مناسب به این خنثی کلاسیک همیشه آبی رنگ است. جفت شدن می دهد عمق آبی، در حالی که قهوه ای به نظر می رسد غنی تر است. رنگ های اضافی که به خوبی ترکیب شامل رنگ خاکی مانند رنگ نارنجی سوخته، سبز، خاکی، خردل و بژ.

اگر چه یک سایه قهوه ای که به خوبی با تقریبا هر رنگ پوست کار می کنند وجود دارد، کسانی که با complexions زیتون یا تاریک می خواهید برای جلوگیری رنگ بیش از حد نزدیک به رنگ پوست به عنوان آن را می توانید آن را به نظر می رسد کسل کننده و کم رنگ.

قهوه ای است به احتمال زیاد در حال حاضر در کمد لباس خود را در برخی از – هرچند کوچک – راه، پس چرا سعی نکنید بردن بهره خود را با برخی corduroys قهوهای مایل به زرد و یا chinos، کت، چرم قهوه ای شکلات، تاریک شتر مرینوس جهنده گردن خدمه و یا حتی یک جفت ساده از حنایی brogues و یا چکمه های بیابان ؟

دستورالعمل جفت کردن رنگ

توصیه می شود: بلوز و تن زمین

قطعه کلیدی

نارنجی

نارنجی ممکن است شما را از هالووین یادآوری، اما نیاز به یک داستان ترسناک نیست که آن را به کشیدن آن را خاموش می آید. به طور سنتی روشن، سایه و مرکبات است در ظاهر سوخته بیشتر در فصل های اخیر گرفته شده، و آن را سرد بیش از صحنه و لباس-Y.

در حالی که بسیاری به اشتباه برای تابستان صبر کنید به اصلاح نارنجی از طرفداران فوتبال هلندی، ماه پاییز / زمستان در واقع زمان مناسب برای شروع به قرار دادن رنگ به کار است. سهولت در با اضافه کردن یک تکان خوردن از رنگ به یک کت و شلوار استاندارد خاکستری یا نیروی دریایی با یک کراوات یا جیب مربع، قبل از فارغ التحصیلی به لباس بافتنی و حتی کت.

البته، نگاه سلام در برابر برای همه نیست. خوشبختانه، طیف کاملی از سایه در ارائه وجود دارد: از تقریبا قهوه ای تن زنگ برای پوست رنگ پریده، به مرجان روشن و نارنجی خون برای complexions تیره تر.

با این حال شما آن را می پوشند، لازم است تا اضافه تعادل به هر نگاه های نارنجی خارج از بازی در مقابل رنگ های خنثی مانند خاکستری، نیروی دریایی و سیاه و سفید.

دستورالعمل های جفت شدن رنگ

رنگ مشابه (ساده ترین راه برای جفت): قرمز و زرد.
متضاد رنگ (سخت تر به جفت): رنگ بنفش و سبز آبی.
رنگ های مکمل (سخت ترین به جفت): بنفشه آبی.
توصیه می شود: زنگ های زمین، و همچنین خاکستری، نیروی دریایی و سیاه و سفید.

قطعه کلیدی

رنگ بنفش

ریگال بیشتر از همه رنگ با توجه به رومیان و یونانیان باستان، بنفش است که اغلب یکی از اولین رنگ مردان سعی کنید زمانی که به دنبال گسترش پالت خود. گفت که، بسیاری از اغلب آن را اشتباه.

ساده ترین راه برای لباس بنفش است استفاده از آن کم به عنوان یک لهجه – پوشیدن آن سر به پا فقط فریاد می زند بتمن تبه کار. این تیم بسیار خوبی با بژ، خاکستری و سایه از آبی، از آسمان و اردک تخم مرغ به کبالت و مرغابی جره.

ارائه به شما برای سایه که هر دو کمی روشن تر یا تیره تر از وسط زمین است، مانند قرمز، بنفش آثار بهترین در کسانی که پوست زیتون یا متوسط ​​انتخاب کردن.

روابط و مربع جیب در بنفش قطعات ایده آل برای شروع با است. ترکیب آنها را با لباس در رنگ های خنثی و پیراهن رنگ روشن برای حداکثر اثر.

پیراهن لباس بنفش نیز بزرگ نگاه کنید زمانی که با نیروی دریایی و یا نیمه شب لباس آبی زوج، و برای به خصوص در میان ما BALLSY، چرا یک جارچی بنفش و یا یک جفت از chinos برای ماه های تابستان در نظر بگیریم؟ هر تضمین شده است را به یک بیانیه.

دستورالعمل های جفت شدن رنگ

رنگ مشابه (ساده ترین راه برای جفت): بنفشه آبی و mauves.
متضاد رنگ (سخت تر به جفت): قرمز و سبز.
رنگ های مکمل (سخت ترین به جفت): زرد.
توصیه می شود: نیروی دریایی، خاکستری، سفید و بژ.

 

قطعه کلیدی

رنگ زرد

زرد بسیار دشوار برای پوشیدن و اغلب اجتناب است، حتی با لباس مردانه در جسورانه ترین.

مانند نارنجی و بنفش، زرد رنگ بیانیه ای که نیاز به مقدار کم استفاده می شود و لنگر با خنثی است. با توجه به این، همیشه نگاه به کنترل استفاده از رنگ با تکه های اطراف آن در زغال چوب سفید، آبی، خاکستری، بژ و.

شاید مهمتر از این است برای پیدا کردن یک سایه که به شما پاک نشده است – به خصوص اگر شما از یک پوست عادلانه تر است. در حالی که پوست های تیره تر قادر به متوقف کردن همه چیز از آرد ذرت به رنگ زرد قناری می شود، مردان کم رنگ باید کمی محتاط تر. اگر این امر به شما، سعی کنید رنگ های تیره تر مانند خردل و طلا، که باید بلند چهره خود را کمک کند. همانطور که با سبز، افراد با پوست زیتون باید هر چیزی را خیلی نزدیک به رنگ پوست و یا خطر ترکیب با لباس خود خود اجتناب کنند.

جدا گاه به گاه مانند جلیقه پنبه چوگان، تی شرت ، ژاکت کش باف پشمی و شورت نگاه بزرگ در زرد، به خصوص هنگامی که با بلوز ترکیب شده است. اگر دوست دارید بردن حول و حوش را احساس کنید، در آغوش درونی خود را نیک ووستر و انتخاب کردن برای یک جفت کفش بیانیه و یا مربیان. شما تعجب که چگونه همه کاره می توان آنها را زمانی که با جین تیره یا شلوار فلانل خاکستری همکاری می شود.

دستورالعمل های جفت شدن رنگ

رنگ مشابه (ساده ترین راه برای جفت): سبز زرد و پرتقال است.
متضاد رنگ (سخت تر به جفت): بلوز و صورتی رنگ بنفش.
رنگ های مکمل (سخت ترین به جفت): بنفشه.
توصیه می شود: خنثی – به خصوص سفید، خاکستری کمرنگ، زغال چوب و نیروی دریایی

قطعه کلیدی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *