نکاتی در خرید لباس تا لاغرتر و بلند تربه نظربرسیم؟

از لباس هایی با یقه کشیده و هفت استفاده کنید:

در خرید لباس ، لباس هایی با یقه کشیده و هفت دو مزیت دارند؛ هم شما را شیک نشان می‌دهند و هم از طریق ایجاد خطای دید باز هم به لاغر نشان دادنتان کمک می‌کنند. در مورد خرید این لباس‌ ها محدودیت رنگ ندارید. هر رنگی را که دوست دارید بخرید و بپوشید. وجود چین در کنار یقه باعث میشود تا شخص بیننده به شکم‌تان توجهی نکند.

لباس هایی طرح دار بپوشید:

خرید لباس طرح دار ) یکی از نکات مثبت این مدل لباس‌ ها این است که علاوه بر رنگی بودن می‌توانید به‌ راحتی مدل‌ های طرحدار را هم انتخاب کنید. تنها نکته اساسی که باید در مورد طرحدار یا گلدارها رعایت کنید انتخاب مدل‌ هایی است که طرح‌ های ریز دارند. طرح‌ های درشت شما را درشت‌تر نشان می‌دهند پس به این نکته مهم در خرید لباس های اینچنینی , توجه کنید!

از کمربند های تیره رنگ استفاده کنید:

لباس هایی بخرید که بر روی کمرشان کمربندی تیره دارند. از این طریق لاغرتر و زیباتر به نظر می رسید. بقیه بخش‌ های لباس می‌توانند از رنگ‌ های روشن مورد علاقه‌ تان تشکیل شده باشند.

کفش پاشنه بلند بپوشید:

با پوشیدن کفش‌های پاشنه بلند می‌توانید به‌ راحتی قدتان را بلندتر نشان دهید و از این راه لاغرتر به نظر خواهید رسید. این یکی از راحت ترین روشهای لاغرتر به نظر رسیدن می باشد که بسیاری از خانمها از این روش استفاده میکنند.

از انواع لباس های ژاکت استفاده کنید:

کاردیگان‌ ها بلند و گشاد هستند و برای خانم‌ هایی مناسبند که در قسمت پهلو ها اضافه‌ وزن دارند. آزاد بودن این لباس‌ ها باعث می‌شود بسیار لاغرتر از چیزی که هستید به‌ نظر برسید. استفاده از رنگ‌ های تیره‌تر برای کاردیگان‌ ها مناسب‌تر از رنگ‌ های روشن است ولی اگر خیلی به رنگ‌ های روشن علاقه دارید، می‌توانید این مدل‌ ها را بدون استفاده از کمربند به تن کنید. هر قدر کاردیگانی که می‌پوشید بلندتر باشد اولا قدرت پنهان کردن اضافه‌ وزن شما را بیشتر دارد و ثانیا می‌تواند شما را کشیده و بلند بالا نشان دهد. هر دوی این ویژگی‌ ها به شما کمک می‌کنند پهلوهایتان را پنهان کنید. از مدل‌ هایی که قسمت رو به پایین‌شان حالت تیز دارد برای لاغرتر به نظر رسیدن نهایت استفاده را ببرید.

شلوار فاق کوتاه نپوشید:

یکی از بزرگ‌ترین اشتباهات افرادی  که شکم بزرگی دارند، خرید شلوارهای فاق‌کوتاه است. استفاده از شلوارهای فاق‌کوتاه برای این دسته از افراد مجاز نیست مگر اینکه از بلوزها و یا کاردیگان های بلند استفاده کنند و در غیر این صورت لطفا دور این مدل‌ها را خط قرمز بکشید.

از لباس هایی با کمربند پهن استفاده نکنید:

به یاد داشته باشید که از خرید کمربند های پهن اجتناب کنید ، چون این نوع کمربند ها توجه فرد بیننده را به سمت شکم و کمر شما جلب میکند. بنابراین از کمربند های نازک استفاده کنید تا شما را لاغر و قد بلند نشان دهد.

منبع : شیکسون

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *