پلیور بافتنی مردانه : نحوه شستشو

لباسشویی شما پلیور بافتنی مردانه

لباس بافتنی زمستان ضروری برای مردان، نه تنها برای گرم ماندن، بلکه برای استفاده از آن در لایه بندی و ایجاد لباس بزرگ است. با گذشت زمان، شما ممکن است متوجه است که تعدادی از قطعات لباس بافتنی در کمد لباس خود را افزایش.لباس بافتنی با کیفیت خوب در حال تبدیل شدن بیشتر و بیشتر در دسترس برای همه بودجه، و بیشتر خواهد شد در تلاش برای توسعه یک کمد لباس کپسول بی انتها است که می تواند مورد استفاده مجدد قرار سال هر.

لباس بافتنی حال حاضر در دسترس به معنای واقعی کلمه در همه جا – آیا ما در حال صحبت کردن هر سطح £ ۱۹ Uniqlo را ژاکت کش باف پشمی پشم گوسفند مرینوس، و یا یک £ ۵۰۰ + گوچی ۱۰۰٪ جهنده lambswool. با این حال، این به معنی آن است که شما هم باید شروع به در مورد چگونه شما مراقبت از آن “تجملات” نگران باشید. هنوز من اشتباه نمی کنید، لباس بافتنی ندارد به هزینه های گزاف مقدار پول به نام لوکس – آنها لوکس از طبیعت خود می . سردستی خود را H & M توپ را روی گوه در یک چرخه ۴۰-۵۰ درجه قرار داده و یک بار و آن را هنوز هم خوب است. آیا آن را به جهنده مرینوس خود را یک بار و آن را برای همیشه رفته. لباس بافتنی نیاز به بالاترین سطح از احتیاط که آن را به شستن می آید.

لباس بافتنی لباسشویی درستی است فقط در مورد صرفه جویی در پول شما نیست، بلکه مربوط به نگهداری از تصویر دقت گردد خود را. لباسشویی لباس بافتنی خود را به اشتباه می تواند باعث آن را به از دست دادن شکل، کوچک و یا مرتکب خطا شدن – که همه در حال رفتن به اثر خود را در ظاهر کلی منفی. همه ما باید آگاه باشند که باید به عنوان لباس بافتنی مرتب شسته شود زیرا آن را به شکل از دست دادن است، اما این بدان معنا نیست که به شما اجازه ژاکت کش باف پشمی خود را بوی مانند گوشت مرده است. مهم نیست اگر آن را به لورن رالف یا یک رئیس هوگو – اگر آن را با دود و گرد و غبار پر شده است، آن را تبدیل به یک قاتل سبک.

لباس بافتنی همیشه به شما به ارمغان می آورد احساس ذاتی نرمی، راحتی، و گرما. – لباس بافتنی لباسشویی به درستی این احساس با کمک به شما و حتی بیشتر فرسوده از هر قطعه ضرب تضمین طول عمر آن، و آن را به ارزش هر پنی.

آماده سازی

چند چیز شما باید از قبل اند وجود دارد.

 • حوضه: حوضه باید به اندازه کافی بزرگ باشد، بنابراین شما به راحتی می توانید شستشو و یا چرخش پوشاک. نیروهای حوضه کوچک شما به زور گرفتن پوشاک، که توصیه نمی شود .
 • مواد شوینده / صابون: به طور کلی، شما باید مواد شوینده ملایم یا صابون برای شستن لباس بافتنی را انتخاب نمایید.هستند مواد شوینده مخصوص لباس بافتنی در بیشتر سوپر مارکت ها بزرگ وجود دارد.
 • حوله: حداقل دو حوله بزرگ برای خشک کردن.
پشم گوسفند

پشم گوسفند محبوب ترین نوع از پشم است. این است که برای انواع مختلف از لباس استفاده می شود: از لباس و لباس، ژاکت و کت. پشم گوسفند دارای خواص شگفت انگیز برای زمستان – نرخ پایین از حرارت آزاد و آن را جذب رطوبت به آسانی.

پشم می توان چین و چروک، پیچ خورده و یا کشیده و شکل طبیعی خود را با توجه به خاصیت ارتجاعی خود را بهبود سرعت در حال. این نیز بسیار قوی است. باور کنید یا نه، آن را نسبتا قوی تر از فولاد است. با این حال، به این معنا نیست که شما می توانید هر آنچه شما با ژاکت V- گردن خود انجام دهید. هنگامی که آن را به لباس می آید، به آن نیاز دارد به مراقبت از گرفته شود.

انواع بسیاری از پشم گوسفند وجود دارد: شتلند، ملتون، Lambswool، مرینوس، و غیره در این مقاله، من در اشکال محبوب ترین برای لباس تمرکز امروز: Lambswool و گوسفند مرینوس.

پشم گوسفند مرینوس

مرینوس دارای بالاترین گرما نسبت به وزن. این است که برای نرمی فوق العاده، درخشش فوق العاده و تنفس بزرگ شناخته شده است. این شهر همچنین دارای یک خاصیت بسیار مفید که در آن است به طور طبیعی نسبت به بو مقاوم در برابر.

لباسشویی با دست
 1. استفاده از آب گرم و ترکیب آن با برخی از صابون مایع خفیف است. شما می توانید ویژه مایعات شستشو پشم است که استفاده از آب سرد اما به یاد داشته باشید به خواندن برچسب برای اولین بار استفاده کنید.
 2. تبادل لباس در آب و اجازه دهید آن برای حدود ۵ دقیقه خیس خوردن.
 3. دقت پوشاک در آب گرم بشویید.
 4. هنگامی که شما با شستشو انجام می شود، فشار آب به عنوان آنجا که می توانید از پوشاک. به یاد داشته باشید به پیچ و تاب و یا به زور گرفتن لباس .
 5. قرار دادن لباس در یک حوله. به آرامی فشار و یا زور گرفتن حوله. باز کردن، ذخیره کردن آن را صاف بر روی یک حوله جدید و اجازه دهید آن هوای خشک در یک جای خنک.

به یاد داشته باشید: هرگز یک لباس پشم خوب را به یک خشک کن / جست و خیز خشک کن.

ماشین قابل شستشو

گاهی اوقات شما می توانید یک ماشین لباسشویی برای اقلام مرینوس (استفاده از همیشه برای اولین بار برچسب را بررسی کنید ).

به طور کلی، من توصیه می شود شما فقط شستن کلاه، روسری و دستکش با این روش . این فقط در مورد چیزی را اشتباه می رود – شما نمی نهایت از دست دادن مقدار زیادی از پول و آن را آسان تر است به جای یک روسری از آن “مورد علاقه” کابل بلوز گره خود است. چیزی که به یاد داشته باشید در همه زمان ها این است که آنها “دستگاه قابل شستشو”؛ این اساسا معنی است که شما می توانید دستگاه را با استفاده از اما همیشه خطر وجود دارد.

به یاد داشته باشید برای استفاده از یک چرخه ملایم و یا چرخه برای کشباف (بستگی به دستگاه شما) به دلیل یک چرخه منظم می تواند باعث لباس به کوچک شدن. انتخاب دمای مناسب نیز کمک خواهد کرد، معمولا ۳۰ درجه است. (در برخی از ماشین آلات، “۳۰ درجه” یک نماد توپ نخ درست در کنار آن.)

صابون خفیف تر به خصوص برای این منظور ساخته شده را انتخاب نمایید. برای یک صابون با یک بی طرف، pH بالا نشده است.

تمیز کردن و خشک

اگر شما نمی خواهید به درگیر شدن با کل فرآیند بالا، ارسال مرینوس خود را به خشکشویی. ترین مرینوس پشم لباس را می توان با یک پاک کننده خشک تمیز. با این حال، شما باید با احتیاط به دلیل استفاده مکرر از مواد شیمیایی خشن منفی می توانید از پارچه را تحت تاثیر قرار.

Lambswool

Lambswool پشم گوسفند با بالاترین کیفیت در بازار است. این است که از گوسفند در ابتدا برشی خود را گرفته (هنگامی که گوسفند حدود ۷ ماه است)، و lambswool است به طور طبیعی عالی نرم، صاف و الاستیک.

 • هرگز lambswool خود را در ماشین لباسشویی قرار داده و حتی در یک برنامه چرخه پشم،.
 • هرگز به یک خشک کن قرار داده است.
لباسشویی با دست
 1. مواد شوینده ملایم با سطح pH را انتخاب کنید زیر ۷ .
 2. مخلوط مواد شوینده با آب سرد . در صورتی که شما نیاز به آب گرم به حل صابون جامد، صبر کنید تا آن را سرد به واقع غرق لباس در آن است.
 3. چرخش لباس ظرافت در آب است. به یاد داشته باشید به پیچ و تاب و یا به زور گرفتن یک ژاکت ، به عنوان آن را به شکل به سرعت از دست بدهند.
 4. ذخیره کردن لباس بر روی یک حوله و کشش آن را به آرامی به اندازه و شکل درست قبل از اجازه دادن به آن هوای خشک.
ترمه

علاوه بر پشم گوسفند، این امر می تواند توهین به مقدسات برای یک سایت لباس مردانه به کشمیر اشاره نمی کند – بسیار نرم، پارچه لوکس ساخته شده از مو از بز کشمیر.

کشمیر است که در واقع پشم که در زیر بیرونی درشت بز رشد می کند. این محافظت بز از سرمای سخت زمستان و تنها مقدار بسیار محدودی از ترمه می توان هر سال برداشت شده است. به همین دلیل آن را در نظر گرفته پارچه لوکس.

اگر چه آن را دارای خواص شگفت انگیز از پارچه های لوکس، ترمه است که در واقع بسیار حساس . آن را برای دوام آن شناخته شده نیست.

از نو:

 • هرگز ترمه در ماشین لباسشویی قرار داده و حتی در یک برنامه چرخه بافتنی / پشم،.
 • هرگز به یک خشک کن قرار داده است.
 • هرگز یک ژاکت ترمه آویزان می شود. آن را علائم کشش و خطوط شود.
لباسشویی با دست
 • استفاده از آب گرم و ترکیب آن با مواد شوینده ملایم. هستند مواد شوینده ویژه برای ترمه در دسترس (به یاد داشته باشید به خواندن دستورالعمل قبل از استفاده) وجود دارد.
 • تبادل لباس و خیس کردن آن برای ۱۰-۱۵ دقیقه.
 • دقت پوشاک در آب گرم بشویید.
 • را فشار دهید و یا فشار برای حذف آب به همان اندازه که ممکن است. آیا آن را به زور گرفتن نیست
 • محل آن را صاف بر روی یک حوله خشک، نگه داشتن آن دور از نور خورشید و اجازه دهید آن هوای خشک.
نتیجه

صرف زمان و تلاش دست شستن لباس بافتنی خود را ممکن است برای بسیاری از مردان بسیار مطلوب است، به ویژه هنگامی که برنامه خود را تنگ است. اما همانطور که می بینید، حساسیت و ارزش لباس بافتنی ارزش زمان خود است. علاوه بر این، بعید است که شما را مجبور به شستن لباس بافتنی خود را یک بار در هر هفته، پس چرا چند ساعت (یا یک صبح) یک آخر هفته برای شستن اقلام متعدد در یک نشست اختصاص نمی؟

آن را در واقع توصیه می شود شما شستن ژاکت خود را فقط یک یا دو بار در هر فصل به منظور حفظ شکل و انعطاف پذیری خود را. در صورتی که هنوز انگیزه نیست شما را به مراقبت بیشتری از پول شما سرمایه گذاری کرده اند پس از آن در نظر گرفتن مزایا: لباس بافتنی درستی شسته می توانید سال های متعدد آخرین، نگه داشتن سبک شخصی خود را دنبال آن بسیار بهتر در همه زمان ها و کمک به شما در حال توسعه یک کپسول بی انتها جا رختی.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *