پوشاک مدرنی که هر مرد باید داشته باشد

مرد NY با بیش از منافع گذرا در سبک با الیور اسپنسر آشنا خواهد بود. در ۱۵ سال گذشته، طراح مد بریتانیایی یک ترکیب بی نظیر از کالاهای اساسی لباس مردانه معاصر در عین حال کلاسیک و خیاطی زحمت هوشمند نوردی دقیق است.

که باعث می شود او را به خوبی قرار داده شده به یک حدس کمی بیشتر تحصیل از-در پنج قطعه از لباس های مردانه هر مرد باید در کمد لباس خود در این فصل است. بنابراین، تازه از AW17-VIP آشغال خود را نشان می دهد در لندن هفته مد مردانه، این دقیقا همان چیزی است که ما از او خواست به انجام.

۱٫ یک جفت مبدا انگلستان کفش

“جامد، قابل اعتماد و مثل هر سگ خوب: همیشه وجود دارد که شما به آنها نیاز دارید. یک جفت کفش مناسب باید به شما برای سال با برخی از مراقبت، توجه و resole گاه به گاه به طول انجامد.

“با دست ساخته شده و با یک چاک دار گودیر ایده آل است برای شما از طریق تمام شرایط آب و هوایی و بسیاری از زمستان گذشته است. چرم دانه نقش ونگار ریگی دادن می افزاید: یک بافت زیبا، آن را یکی از مورد علاقه های من است. ”

کفش و چکمه گودیر-Welted مردانه

Oliver Spencer Long Wing Brogue Boot - Click To Buy JOHN LOBB Alder Panelled Leather Boots - Click To Buy TRICKER'S Ilkley Pebble-Grain Leather Wingtip Brogues - Click To Buy GEORGE CLEVERLEY Henry Pebble-Grain Leather Wingtip Brogues - Click To Buy

۲٫ کت

“چیزی که من در مورد کت مانند تطبیق پذیری آن را به عنوان یک لباس است. این می تواند تجمل فوق العاده در جیر، بیش از یک پیراهن به عنوان یک ژاکت های هوشمند و یا ضد آب و ضد بازیگوش و بیش از یک تی شرت برای یک نگاه گاه به گاه پرتاب استفاده می شود. می توان آن را به راحتی تا لباس پوشیدن و یا لباس پوشیدن است.

“من همیشه یک کت خوب یا دو در مجموعه من داشته باشد.”

[جدید] بمب افکن مردانه

Oliver Spencer Saddle Bomber - Click To Buy TOPMAN FINDS Black Embroidered Patch Satin MA1 Bomber Jacket - Click To Buy reiss BASSE SUEDE BOMBER JACKET - Click To Buy ACNE STUDIOS Mylon Shell Bomber Jacket - Click To Buy

پیراهن ۳٫ پدربزرگی

“این یک قطعه ساده است که می رود راه طولانی است. در این فصل، من شده است آنها را یک ظاهر طراحی شده که با کت و شلوار یقه و لغزش در مربیان برای یک نگاه مدرن. این یک پیراهن بزرگ که به خوبی کار می کند هر دو در جمع و untucked است.

“این پیراهن پدربزرگی یکی از اولین پیراهن که من نام من با ساخته شده است، پس از آن همیشه جایگاه ویژه ای در قلب و کمد لباس من خواهد شد.”

پیراهن پدربزرگی مردانه

oliver spencer Grandad Shirt Standon - Click To Buy river island White casual Oxford grandad shirt - Click To Buy uniqlo soft Twill Stand Collar Long Sleeve Shirt - Click To Buy Mango Regular-fit mao collar shirt - Click To Buy

۴٫ دانلود Deconstructed جارچی

“من دوست دارم لباس که دسته پل و فصل است و جارچی واسازی خود آشنایی به خوبی به لایه بندی. بدون آستر، می توان آن را به راحتی تا لباس پوشیدن و یا لباس پوشیدن است. شما می توانید آن را خود شما و کار آن را به سبک منحصر به فرد خود را.

“زیبایی مانند یک قطعه بسیار سبک وزن است که کار می کند در تمام طول سال: به عنوان یک ژاکت های تابستانی سبک و همچنین تحت پالتو در زمستان”

دانلود Deconstructed جارچی مردانه

oliver spencer Portland Jacket - Click To Buy mango Slim-fit unstructured cotton blazer - Click To Buy NN07 Grey Wallace Slim-Fit Unstructured Boiled Wool Blazer - Click To Buy ASPESI Beige Slim-Fit Unstructured Linen Blazer - Click To Buy

۵٫ پالتو

“و من یک کت مناسب. چیزی بالا ۶۰۰g / متر برای حفظ سرما زمستان سرد است. کت خوب یکی از بزرگترین سرمایه گذاری کسی می تواند باشد.

“به خصوص در انگلستان زندگی، زمستان می تواند به نظر می رسد به آخرین از اکتبر تا مارس چند سال، به طوری که اگر شما در حال بسته بندی در کت خود را هر روز شما واقعا باید آن را به یکی خوب است.”

پالتو مردانه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *