چگونه در محل کارم لباس بپوشم؟

مطمئنا دیگر بر کسی پوشیده نیست که ظاهر در محیط کار از چه اهمیتی برخوردار است. شاید بیش از عملکرد شما نمایانگر حرفه ای بودن یا نبودن شماست. حال کارشناسان چی بپوشم برای شما خانم های خوشتیپ، راهکاری عملی دارند. با مقاله چگونه در محل کارم لباس بپوشم؟ همراه ما باشید.

۱- هرگز تاثیر رنگ ها را فراموش نکنید

به یاد داشته باشید که هر رنگ پیامی را به اطرافیان شما ارسال می کند، هرگز در محیط کار از رنگ های جیغ استفاده نکنید. رنگ هایی چون خاکستری، سرمه ای و مشکی رنگ های رسمی به شمار می آیند.

۲- بیش از اندازه از جواهرات و زیورآلات استفاده نکنید

هرگز محل کار خود را با یک مهمانی اشتباه نگیرید و بیش از اندازه از جواهرات استفاده نکنید. استفاده از چند دستبند، انگشتر بزرگ و … شما را غیر حرفه ای نشان می دهد.

۳- کفش پاشنه بلند بپوشید اما نه …

بهتر است در محل کار خود از کفش های پاشنه بلند استفاده کنید اما نه کفش هایی که ارتفاع پاشنه آن بیش از ۵ سانتی متر است چرا که خیلی غیر رسمی بوده و مناسب مهمانی و … است . بعلاوه اینکه پوشیدن کفش با پاشنه ۱۰ سانتی متر برای یک روز طولانی انتخاب مناسبی نیست.

– مقدار کمی آرایش کنید

توجه کنید که مقدار کمی آرایش بهتر از آرایش نکردن در محیط کار است اما در آرایش کردن افراط نکنید و محیط کار خود را با مهمانی اشتباه نگیرید.

۵- حتما از عطر و ادکلن استفاده کنید

لطفا در استفاده از عطر افراط و تفریط نکنید! شاید برای شما هم پیش آمده است که بوی عرق همکارتان محیط را برای شما آنچنان جذاب آور کرده که تحمل ماندن را نداشته باشید. سعی کنید بعد از استحمام از مام زیر بغل استفاده کنید. بعلاوه استفاده از عطر در نقاطی که نبض دارند مانند گردن، مچ دست می تواند بوی عطر شما را طنین انگیز کند. بد نیست همواره یک شیشه کوچک از عطر را در کیف خود داشته و بعد زمان مدت زمان مشخصی عطر خود را تمدید کنید.

ترجمه توسط : چی بپوشم 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *