کاتالوگ لباس مردانه بهار / تابستان Barbour

داستان باربور در سال ۱۸۹۴ در بازار در جنوب کابل آغاز شد. امروز خانواده نسل ۵ متعلق به کسب و کار در خواندن باقی مانده است، با دفتر مرکزی باربور واقع در Simonside، ساوت شیلدز. هر چند که منابع محصولات از سراسر جهان، کاپشن موم کلاسیک باربور هنوز هم با دست در کارخانه در Simonside تولید و هر سال بیش از ۱۰۰،۰۰۰ کاپشن از طریق مرکزی، شرکت تابعه و عملیات خدمات به مشتریان محلی پردازش شده است.
در سال ۲۰۰۴، باربور شروع به کار با خداوند جیمز پرسی، در طراحی و بازاریابی از گل سرسبد شوت لباس خود – محدوده نورتامبرلند. به لحاظ فنی پیشرفته و در سال ۲۰۰۵ بسیار تحسین شده، نورتامبرلند محدوده برنده جایزه صنعت تیراندازی برای بهترین محصول لباس، و اخیرا، Linhope 3 در ۱ موفق به کسب جایزه صنعت تیراندازی برای بهترین محصول لباس، ۲۰۰۸٫ اخیرا او درگیر شد، در کنار نایب رئیس هلن باربور، در طراحی مجموعه جدید باربور ورزشی راه اندازی شد برای پاییز زمستان ۲۰۱۱٫
باربور در حال حاضر ۱۱ از مغازه های خرده فروشی خود را در انگلستان و حضور در بیش از ۴۰ کشور در سراسر جهان از جمله ایالات متحده، آلمان، هلند، اتریش، فرانسه، ایتالیا، اسپانیا، آرژانتین، نیوزیلند و ژاپن است.
در حال حاضر بیش ۲۰۰۰ محصولات در سراسر دو فصل وجود دارد و مجموعه در حال حاضر برای مردان، بانوان و کودکان تهیه شده است. گسترش از ریشه countrywear آن، امروز میراث فرهنگی و سبک زندگی لباس نام تجاری تولید لباس است که برای یک کمد لباس سبک زندگی کامل طراحی شده است. و همچنین کت و کت، کمد لباس باربور شامل شلوار، پیراهن، جوراب، لباس بافتنی و طیف وسیعی از لوازم جانبی.
با این وجود، در هر کدام منطقه شرکت در حال حاضر عمل، آن را درست به ارزش های اصلی خود به عنوان یک کسب و کار خانوادگی که حمایت از ارزش های منحصر به فرد از حومه بریتانیا و به ارمغان می آورد کیفیت از شوخ طبعی، شن و زرق و برق به لباس زیبایی عملکردی آن باقی مانده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *