کت و شلوار خاکستری مردانه

با آخرین چند مقاله هفته انجام می شود و ارمغان، اکنون باید مطمئن شوید که چه شما به دنبال برای هنگام خرید یک دست کت و شلوار و یک ایده خشن از چگونه آن را با توجه به نوع بدن خود را به عنوان. اما در حال حاضر سوال واقعی این است که کت و شلوار می خواهید به خرید از آنجا که اجازه دهید آن صورت، مقدار زیادی خارج وجود دارد! با استفاده از این اصول مد بودن، من سعی کنید به نگه داشتن چیزهای ساده که ممکن است در راه ما به ساخت یک کمد لباس کسب و کار قابل احترام به تعریف یک گاه به گاه زیبا خود را.

بنابراین ما باید با کت و شلوار متنوع ترین و غیر قابل خراب کردن از همه آنها شروع کردن. کت و شلوار خاکستری است.قطعه شگفت انگیز از خیاطی است که می تواند شما را از طریق از روز اول خود را در کار به ارائه نهایی خود را به هیئت مدیره را ببینید تمام راه را. هیچ چیز آن را نمی تواند انجام دهد وجود دارد. حتی اگر شما تنها نیاز به رفتن به کت و شلوار خود را برای مراسم عروسی / مراسم خاکسپاری / مناسبت های خاص، این است که هنوز یک کت و شلوار شما همیشه باید در کمد لباس خود داشته باشد. من نشان می دهد که شما آن را در یک رنگ خاکستری متوسط به دلیل سایه روشن تر خواهد جنوبی وکیل آمریکایی از لوئیزیانا نشان می دهد و ذغال سنگ ذغال سنگ برای کری گرانت و مایکل کین می باشد. رنگ خاکستری می تواند خود را کاملا در وسط نشسته، و آن را به عنوان مناسب برای عروسی تابستان و همچنین دفتر کار روزانه خود را.

اما آنچه می تواند شما را با آن می پوشند؟ خوب، اگر من صادق بودن، چه می تواند شما را با کت و شلوار خاکستری می پوشند؟ این چنین است یک رنگ همه کاره به هر حال تا زمانی به عنوان مناسب و احساس از آن انفجار در پس از آن شما نمی توانید به اشتباه هستند. همانطور که هر کسی به شما خواهد گفت، جفت شدن آن با یک پیراهن سفید ترد با کراوات و کفش سیاه و سفید نگاه بزرگ است، اگر کمی بیش از حد آسان است و بدیهی در زمان. اما آن را نیز به خوبی برای راه ساده برای اضافه کردن رنگ به کت و شلوار خود را و تقریبا هر کراوات رنگ در زیر نور خورشید با پیراهن آبی و صورتی نرم بزرگ بعدی به خاکستری نگاه خواهد کرد. با این حال، مورد علاقه شخصی من به جفت با یک کت و شلوار خاکستری آیتم هایی که یک الگوی به ساز و برگ در غیر این صورت رام اضافه کنید. پیراهن نوعی پارچه پنبهای یا کتانی ویژه در سیاه و سفید، آبی یا قرمز / صورتی همیشه نگاه بزرگ و روابط نوار واقعا کمک آن به زندگی است. فقط به یاد داشته باشید به چوب به یک الگوی در حال حاضر، به طوری که اگر پیراهن دارای یک الگوی جامد نگه داشتن کراوات به طوری که برای لنگر تمام نگاه و بالعکس.

راه هایی برای پوشیدن

بنابراین در اینجا برخی از روش های احمق ضد پوشیدن کت و شلوار خاکستری جدید خود را می باشد: –

  • پوشیدن پیراهن نوعی پارچه پنبهای یا کتانی سیاه و سفید با یک کراوات قرمز تیره کشباف و کفش سیاه و سفید. شاید حتی در یک جلیقه خاکستری برای کسانی که روزهای دوشنبه که در آن شما نیاز به نگاه کمی بیشتر ‘را با هم پرتاب. یک نوار کراوات یک دست رفتن یا نه!
  • برای آن روزها اوایل بهار زمانی که آن را برای پالتو بیش از حد گرم اما بیش از حد سرد به لایه است، برای رسیدن به یک بلوز V و گردن. من می خواهم برای یک در یا سیاه یا نیروی دریایی به دلیل آنها واقعا تعریف این کت و شلوار رنگ. از دست دادن کراوات و همچنین به خودتان جدا از بقیه توده گره خورده است و بلوز را به سبک و ظرافت را حفظ کنید. اگر شما احساس کمی بیشتر پرماجرا چرا یک ژاکت کش باف پشمی بر روی لباس را امتحان کنید؟ یا شاید یک رنگ هیجان انگیز تر مثل قرمز یا آبی؟
  • مطلع راه راه! یک راه آسان برای اضافه کردن یک عنصر هیجان انگیز را به کت و شلوار خود را با اضافه کردن نوار به آن است. در خط با نگاه آمادگی است که بزرگ و بزرگتر در این تابستان، برای رسیدن به یک پیراهن آبی راه راه و یک کراوات نیروی دریایی هرزه. تا زمانی که راه راه هستند هم عرض یکدیگر نیستند و رنگ هنوز هم در خانواده هستند، شما می توانید این را به هر رنگ اعمال می شود. فقط همیشه مطمئن شوید که شما کراوات تیره تر از رنگ پیراهن، شما می خواهید برای حفظ برخی از کلاس درگیر شده است.
  • در نهایت، برای زمانی که شما ممکن است بخواهید به پوشیدن کت و شلوار خود را در جایی دیگر از دفتر و یا یک مناسبت رسمی، آن را می پوشند با پیراهن سیاه و سفید جامد. از دست دادن کراوات و کمربند (نگاه کنید به براد پیت در فیلم اقیانوس)، شل دکمه بالا و مبادله کفش سیاه و سفید خود را برای برخی کتانی شکلات قهوه ای، brogues یا رفتن به کفش، کفش قایق در این تابستان است. در واقع، همه شما می دانید سیاست در کفش های قهوه ای … همیشه آنها را می پوشند!

بنابراین شما آن را داشته، برخی از دلایل که چرا داشتن یک کت و شلوار خاکستری است مانند یک سرمایه گذاری بزرگ و برخی از راه های زیادی برای آن را می پوشند. اما خودتان را به استفاده از کت و شلوار به عنوان یک کل را محدود نمی کند، احساس رایگان به پوشیدن کت و شلوار هم جدا کنید. پرتاب در ژاکت در راه خود را از درب یک راه عالی برای اضافه کردن ساختار به هر ساز و برگ شما را در است. به طور مشابه، شلوار کت و شلوار آیتم های بزرگ به پوشیدن خود را با تی شرت برای ایجاد یک کمی متفاوت در هوشمند گاه به گاه (سعی کنید با پوشیدن آنها با کاپشن چرم بیش از حد، به نظر می رسد شگفت انگیز) می باشد. اما واقعا بچه ها، با آن لذت ببرید زیرا گزینه های بی پایان و آن را به زودی تبدیل به یک قطعه مورد علاقه در مجموعه خود.

هفته آینده خواهم بود پوشش بهترین چیز بعدی؛ کت و شلوار نیروی دریایی.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *