کت و شلوار مناسب برای نوع بدن شما

بچه خوب، پس در حال حاضر شما می دانید آنچه شما به دنبال آن هستید که آن را به می آید مناسب از کت و شلوار و جزئیات ظریف باید مانند نگاه.

با این حال، من می دانم که قوانین اساسی است که باید به دنبال آن هستند برای اکثر بچه ها در خارج وجود دارد دشوار است.مردم در همه اشکال و اندازه آمده اما، متاسفانه، بسیاری ، خارج از قفسه “ لباس نیست. یک مضمون مشترک در میان بسیاری از مردان این است که آنها می توانند یک ژاکت کت و شلوار است که مناسب برای آنها را پیدا کنید اما شلوار فقط بیش از حد گشاد، بیش از حد طولانی در پا و یا بالعکس.

درست است، پیدا کردن کت و شلوار مناسب، به خوبی اتصالات و خوبی گرد می تواند یک کار دشوار است. بنابراین آنچه در پی برخی از راهنمایی مفید من از یک خیاط که در قلب شهرستان من و یک توضیح از چه زندگی می کند برداشت می خیاط توانید و نمی توانید برای شما انجام که آن را به گرفتن کت و شلوار خود را نصب / تنظیم می آید.

مدل کت و شلوار مناسب برای جنتلمن های قد کوتاه

نمایش کاف بیشتر از پایین ژاکت خود را خواهد سلاح های خود را طولانی و شما را به نظر می رسد در نسبت.

 • یک استراحت کوچک در شلوار خود را به یک راه طولانی بروید.
 • یقه اوج همچنین طول نیم تنه خود را کمک خواهد کرد.
 • دکمه های پایین تر در ژاکت = خطوط دیگر به بدن شما.
 • سعی کنید یک کمربند پوشیده نیست به طوری که آن را نمی شکند تا بدن خود را بسیار.
کت و شلوار مناسب برای افراد قد بلند
 • رنگ های روشن تر می رویم به اضافه عرض به بدن شما بنابراین سعی کنید به دور از خاکستری زغال چوب و سیاه پوستان باقی بماند و یا جفت آنها را با یک پیراهن و کراوات ترکیبی رنگارنگ.
 • همیشه برای یک کت و شلوار دو دکمه است.
 • برو برای یک مقدار حداقل از نمایش دکمه سر دست از کت خود را.
 • مقدار مناسبی از استراحت در شلوار خود را به عنوان کمک خواهد کرد اضافه عرض به ظاهر خود را.
مدل کت و شلوار مردانه برای مرد های عظیم الجثه
 • پوشیدن یک جیب مربع (یا دستمال به من و شما) را به تمرکز به قفسه سینه خود را به جای معده خود را.
 • برو با پیراهن ساده در رنگ های جامد به جای چک نوعی پارچه پنبهای یا کتانی و یا راه راه.
 • اجتناب از یقه لاغر و یا روابط آنها فقط شما را نگاه گسترده تر است.
مدل کت و شلوار مناسب برای آقایان عضلانی
 • بدون یقه اوج یا مربع جیب، قفسه سینه خود را به اندازه کافی بزرگ است به عنوان آن است.
 • سعی کنید کاپشن دو دکمه و پیراهن یقه پایین برای ایجاد یک V-اثر بر روی نیم تنه خود را، ایجاد یک لاغری اما نه ظاهر لاغر.
 • این است که به شدت توصیه می شود که شما باید ژاکت کت و شلوار خود را در در دو طرف صورت گرفته است، شانس شما شانه فوق العاده گسترده ای اما نه همان کمر اندازه. کات که مواد اضافی دور!
چه کار هایی از دست خیاطتون بر میاد؟

شانه – اگر کت خود را در اینجا مناسب نیست، این احتمال هست که نمی خواهد جا هر جای دیگر. این را نمی توان کاهش می یابد و یا تغییر شکل صرف نظر از آنچه هر کس دیگری (که کار می کند در فروشگاه) می گوید. بنابراین توجه جدی به این پرداخت، تا زمانی که این جا بقیه باید به محل سقوط.

ژاکت – طول آستین؟ آه بله. با توجه به در در دو طرف؟ آه بله. رول گاه به گاه در پشت یقه؟ آه بله. مانند برخی سگ چرچیل دیوانه، خیاط خود را می توانید بسیاری از چیزهایی رفع ژاکت esque به خارج از شانه ها.

شلوار – اگر این یک اینچ یا خیلی تنگ است / شل سپس یک خیاط خوب می توانید این تعمیر با سهولت نسبی. دیگر و پس از شما را در برخی دچار مشکل هستید.

بنابراین وجود شما به آن بچه ها، همراه با مقاله هفته گذشته ، یک دوره سقوط در چگونه به خرید یک کت و شلوار که در دیدار شکل بدن خود را و هنوز هم به نظر می رسد مانند یک قطعه کلاسیک برای کمد لباس خود را. عنوان ها Olly در خارج اشاره کرد آخرین مقاله من ، کت و شلوار چیزی یک مرد می تواند برای هر زمان برسد، صرف نظر از این مناسبت، به است دنبال بهترین خود را.

فوت و فن واقعی است که بدانیم چگونه به لباس یک کت و شلوار و چگونه آن را به تناسب هر مناسبت شرکت می کنید. که ممکن است یک عروسی معنی و یا ممکن است یک شب بود. کت و شلوار می توانید در هر دو این محیط و بسیاری دیگر عمل کند. و این چیزی است که من هدف را به انجام با چند مقاله بعدی، با شروع با کت و شلوار متنوع ترین از همه آنها – کت و شلوار خاکستری است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *