کیف و کفش چرم مردانه

هنگامی که شما در حال برداشتن اولین مراحل آزمایشی خود را به جهان از مد و سبک مردانه، چیز می تواند بسیار دلهره آور به نظر می رسد. تقریبا وجود دارد بیش از حد بسیاری گزینه های وجود دارد – و آن را سخت به دقت اشاره کردن یک محل برای شروع.

ما در حال حاضر تحت پوشش اشتباهات مد پنج تازه کار بالا که توسط تازه ساخته شده، همراه با اولیه پنج مرحله به یک بار آنها را ثابت شده است. اما چگونه باید به شما به دنبال پس از آن به پیشرفت؟

پس از همه، شما در حال شروع به از آن آویزان این ‘سبک’ چیزی در حال حاضر، این طور نیست؟ شما شروع به خرید لباس های که شما جا به درستی. شما هم اکنون می در آغوش طیف گسترده ای از رنگ است که شما به طور معمول در نظر گرفته نشده است. شما حتی شروع فکر کردن در مورد چه نوع لباس، سبک ها و گرایش برای شما بهتر کار می کنند، صرف نظر از آنچه مجلات و وبلاگ ها به شما بگویم. مطمئنا، وجود دارد که در سمت چپ به یادگیری، درست است؟

اشتباه . همیشه بیشتر به چیزهایی که یاد بگیرند، لباس قبل از خرید و راه هایی برای نفرت همه چیز را در کمد لباس خود را وجود دارد. خوش شانس برای شما، من اینجا هستم تا شما را راهنمایی در مسیر درست …

۱٫ واحد را به لوازم جانبی

در مراحل اولیه وصله پینه کمد لباس خود را، من همیشه توصیه می کنند که شما را به رنگ های خنثی که شما می دانید با هم کار خواهد شد، مانند بلوز، خاکستری، سفید و سایه های قهوه ای می چسبد.

از این پایگاه جامد شما قادر به معرفی لهجه رنگ با سهولت، به طور پیوسته در حال رشد اعتماد به نفس تا زمانی که شما یکپارچه سازی آنها را نگاه روزمره خود را تبدیل به راحت خواهد بود. همچنین شما می خواهد قادر به شروع معرفی لوازم جانبی بدون هیچ مشکلی بیش از حد. این می تواند از آیتم های بزرگتر مانند کلاه، دستکش و چتر تمام راه را به یک نوار کراوات یا یقه پین ​​ساده باشد.

وجود دارد مقدار زیادی از مقالات در مورد همه از این آیتم، بنابراین مطمئن شوید که شما انجام تحقیقات خود را قبل از رفتن به خرید و، هنگامی که شما انجام دهید، سعی کنید به عنوان بسیاری از سبک ها و مارک های مختلف که شما می توانید تا زمانی که شما پیدا کردن یک برای شما.

با این حال، چند نکته را من می خواهم به شما را از قبل از شروع آگاه است. با لوازم جانبی، و همیشه در قابلیت تمرکز و سپس آنها را می پوشند مناسب. به عنوان مثال، هدف از یک چتر واضح است، اما آنچه در مورد یک کراوات نوار؟ خوب، آن را مورد استفاده برای حفظ کراوات خود را متصل به پیراهن خود را و جلوگیری از زدن در اطراف در باد یا زمانی که شما خم به انتخاب چیزی.

با استفاده از این در ذهن، اگر شما در حال پوشیدن چیزی است که در حال حاضر می کند که – می شود آن یک جلیقه، ژاکت کش باف پشمی یا جهنده – آن را می پوشند نه! آن را در خدمت هیچ هدف.

علاوه بر این، زمانی که به دنبال ادغام لوازم جانبی به لباس های خود را، چوب به قانون سه: به عنوان مثال بیش از . مطمئنا، با ترکیبی از قطعات بازی، اما بیش از هر سه لوازم جانبی و همه چیز شروع به گرفتن کمی به هم ریخته و کثیف. چتر از این قاعده مستثنی هستند اگر شما در بریتانیا زندگی می کنند – شما هرگز نمی دانید.

مدل کت و شلوار مردانه

خرید اکسسوری مردانه

لباس های چرم خود را ست کنید

یک قانون ساده اما اغلب نادیده گرفته. اگر شما در حال پوشیدن کفش سیاه و سفید، مطمئن شوید که بقیه بازی پنهان، پوست خود را – کمربند و گروه دیده بان بودن ملاحظات عمده.

با کفش قهوه ای، بیش از حد در مورد گرفتن همان لحن دقیق از چرم نگران نباش، فقط تا زمانی که آنها قهوه ای می باشد.

و برای هر رنگ دیگر؟ خوب، وجود دارد یک بحث بزرگ به اینجا داشته باشد اما پیشنهاد من این است: تمرکز بر روی خرید شلوار که در واقع متناسب با دور کمر خود را به طوری که وقتی این وضعیت ناشی شما فقط می توانید جست و خیز کمربند همه با هم. مشکل حل شد.

مدل کیف و کفش چرم مردانه

کیف مردانه اصل

این یکی به خصوص من اشکالات در طول یک رفت و آمد صبح در لوله در لندن است. کت و شلوار خوب اتصالات با رنگ ظریف و بازی بافت، زوج با برخی از کفش های کلاسیک جلا – – تنها به توان با یک کوله پشتی موضوع Tatty قدیمی پرتاب بیش از یک شانه است که حامل همه چیز اجازه دهید من مقدار زیادی از بچه ها که هر جنبه ای از نگاه خود را میخ اند را مشاهده کنید اما سینک آشپزخانه.

در مرحله اول، هرگز اجازه کیسه خود را به یک حالت موضوع Tatty دریافت کنید. همیشه. بوم به ناچار پس از استفاده طولانی خواهد تنزل، بنابراین چرا که نه فقط انتخاب کنید تا یک نسخه از چرم که شما می دانید بهتر با سن چگونه خواهد بود؟

در مرحله دوم، نه گفتن به کوله پشتی، مگر اینکه شما یک دانش آموز هستید. اگر شما در هر نوع از دفتر را با یک لباس رسمی کار می کنند، به من اعتماد وقتی که من به شما بگویم که شما برای کوله پشتی احمقانه خود را در نظر گرفته. علاوه بر این، و در نهایت، اگر شما که چیزهای زیادی که شما نیاز دارید که با شما به کار، چرا که نه تنها خرید یک کیف بزرگتر؟ مطمئنا که حس می کند بیشتر؟

سرمایه گذاری در یک جعبه اسباب کیفیت چرم و شما را در سبک سفر در هیچ زمان. و یا اگر کیسه duffel سبک بیش از حد بزرگ است، چرا برای در حمل و نقل کردن روند انتخاب کردن نیست؟ من با استفاده از من FashionBeans ایکس رودخانه جزیره حمل و نقل کردن در همه زمان ها که رفت و آمد و پیدا کردن آن همه چیز من در طول روز نیاز متناسب.

خرید کیف چرم مردانه

خرید کفش با کیفیت چرم مردانه

آیا می شود آن مرد در کت و شلوار مناسب است که به نظر می رسد مثل او راه می رفت در طی یک اعتصاب حمل و نقل به کار نمی کند – با پوشیدن یک جفت knackered K-سوئیس.

اگر شما در دست گردد، کفش به خوبی ساخته شده سرمایه گذاری، من هرگز به شنیدن کلمات “اما مربیان من راحت تر است” دوباره، چرا که یک کفش با کیفیت بالا، ذهن خود را با زیبا و راحت است ضربه.

مطمئنا، شما باید به آنها استراحت در برای چند شب در اطراف خانه قبل از اولین بازی خود را، اما آن را به ارزش آن زمانی که شما از درب در بسته کامل گام به گام: کت و شلوار، کفش و یک کیسه بیمار. زندگی رویایی.

شما بیشتر در مورد این موضوع در قسط بعدی ما سری اصول اولیه مد وجود داشته باشد. در حال حاضر، در نظر گرفتن مزایای یک لباس و یا، به عبارت دیگر، شروع به توسعه یک نگاه امضا.

به عنوان مثال، من یک لباس که من تمایل به پوشیدن اکثریت از زمان، هر کجا بروم: chinos، پیراهن (دکمه پایین و یا کتان یا چیت راه راه شطرنجی) و یک قطعه از خیاطی – معمولا یک ژاکت یا جلیقه.

من پوشیدن این ترکیب به دو دلیل: اولا، من با لباس آزمایش برای نزدیک به چهار سال و پس از بسیاری از آزمون و خطا، من می دانم که چه فرم و چه چیزی نیست. به من اعتماد کن، این چیزی است که من مناسب است.

در مرحله دوم، پس از مرتب کردن بر اساس لباس من می خواهم به پوشیدن تعریف شده است، آن را به من می دهد فضای بیشتری به آزمایش با چیزهایی که من به خصوص در مورد سبک لذت ببرید – مانند رنگ، بافت، لوازم جانبی و کفش. با محدود کردن تصمیم گیری است که من نیاز به در یک منطقه، آن را باز کرده است تا راه کاملا جدیدی از سبک به تمرکز بر روی به جای.

حرف آخر

بنابراین شما آن را، چند قدم بیشتر در جهت خیاطی مناسب برای کسانی که در آغاز سفر به سبک خود را دارند. امیدوارم راهنمایی امروز ارائه خواهد شما را تشویق به را یک رویکرد شخصی کمی بیشتر به سبک خود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *