۱۰ استایل مردانه منتخب برندهای معتبر برای تابستان

۱۰ . برند Zara

نگه داشتن تعادل بین یک لباس فصل و لباس رسمی کاری است بس دشوار مخصوصا در ماه های گرم، اما لباس آبی لاجوردی برند Zara به خوبی در این عرصه خود را به جای درست رسانده است. کاملا مناسب برای مراسم رسمی مانند عروسی ها و مهممانی های اداری و….. این لباس به قدری تیره است که شأن شما را حفظ میکند ولی نه آنقدر تیره که در ذوق شما بزند.

۹ . برند Uniqlo

استایلی که به سنت ها احترام میگذارد از برند ژاپنی Uniqlo ، این استایل بر نکته ای تاکید میکند که چند وقتی است که مورد توجه قرار گرفته یعنی استفاده از شلوار سفید به عنوان نقطه مرکزی، بقیه اجزا را حول رنگ بندی مناسب با آن کنار هم قرار داده است. انتخاب کاملا مناسب برای هوای غیرقابل پیش بینی بهار. تاثیر این رنگبندی را میتوان در پخش کردن گرما در کل بدن و خنک نگه داشتن در فصل گرما به خوبی مشاهده کرد.

۹ . برند River Island

پارچه های جین راه راه و زبر سلطان بلامنازع این فصل هستند و برند River Island با ارائه این استایل الهام بخش ایده های بسیاری بوده است. کت و شلوار جینی که چشم هر کسی را خیره میکند، برای کسانی که از مهمانی های رسمی خسته شده اند بسیار مناسب است. با اینکه این استایل به صورت یکپارچه ارائه شده ولی میتوان هر کدام از آنها را به طور جداگانه نیز پوشید. اگر این ست را همراه با یک پیراهن طرح دار بپوشید، واقعا چشمگیر خواهد بود.

۷ . Reiss

خبرهای زیادی در مورد اینکه شلوارهای رنگی جزو برترین های این فصل هستند شنیده ایم اما هنوز مطمئن نیستید که چگونه و چه رنگی را انتخاب کنید؟ پس خودتان را به دست برند بریتانیایی Reiss بسپارید. استایلی هوشمندانه به همراه رنگبندی مناسب برای تابستان، شلوار آبی که خود را به عنوان جز اصلی نشان میدهد ولی به قسمت های دیگر نیز اجازه خودنمایی میدهد که عبارتند از: پیراهن سفید، کت کتان خاکستری و کفش منگوله دار عاج فیلی.

۶ . Primark

شاید این لیست تا به اینجا به استایل های رسمی تعلق داشته اما این استایل ورزشی در این میان برای خود جا باز کرده است. تی شرت شبکه ای با شماره ورزشی، کفش مخصوص نرمش در کنار هم لباس فصلی خوبی برای ورزشکاران تشکیل داده است. این استایل ورزشی و غیررسمی همچنین همراه با سوئیشرت در دور کمر ارائه میشود.این استایل برای هر فردی طراحی نشده است. اگر شما دنباله رو استایل های ورزشی هستید این ست برای شما بسیار عالی خواهد بود.

۵ . Next

مدهای مردانه مدت زیادی است که از ژاکت های خلبانی استفاده میکنند اما کم کم درحال تبدیل شدن به یک مد زودگذر هستند. حال وقتی به نیمه پر لیوان نگاه کنیم برند Next برای ما استایلی مناسب و ساده به ما ارائه میکند. هوشمندی این برند را میتوان در ژاکت خلبانی تنگ به همراه شلوار آبی و یک پیراهن ، کروات صورتی و کفش منگوله دار سیاه که آن را برای این فصل کاملا مناسب جلوه میدهد. این لباس مناسب اوقات فراغت است.

۴ . Mango Man

برای داشتن استایل حرفه ای در تابستان چندین راه با استفاده از طرح های لباس دریانوردان وجود دارد که باید آن را نقطه کانونی قرار داد. این طرح مبهم دریانوردی و هوشمندانه از برند اسپانیایی Mango Man ارائه شده  و لباس دریانوردی را با شلوار آبی راحتی و کفش های راحت دریانوردی ترکیب کرده است. این طرح کلاسیک هنوز هم روی مد روز است. لباس به کسی که آن را میپوشد حس خوبی میدهد و کفش آن باعث مناسب شدن آن برای این فصل شده است.

۳ . J.Crew

افکار منفی خود را در مورد اینکه پیراهن های آستین کوتاه باعث خجالت شما میشوند فراموش کنید و نگاهی به ایده برند آمریکایی J.Crew بیندارید. این پیراهن یک چیز خاص دارد: طرح گل گلی. در مرکز پیراهن صورتی با طرح نخل را می بینیم که کاملا با مد روز مطابق است و به آن حال هوای تابستانی میدهد. این استایل غیررسمی بوده و برای شما راحتی را به ارمغان می آورد.

۲ . Burton

استایلی که توجهات زیادی را به خود جلب کرده و لباس های غیررسمی و هوشمندانه را به مرحله دیگری برده است. ترکیب رنگ های کلاسیک مردانه مانند آبی، خاکستری و سیاه و همچنین شلوار خاکستری با طرح مشبک که آن را برای این فصل به گونه ای ماندگار کرده است. لباسی که هر مردی باید در کمد خود داشته باشد. در نهایت یک جفت کفش منگوله دار که بر کامل بودن آن تاکید میکند.

۱ . AllSaints

حال به شماره ۱ لیست رسیدیم. برندی که به خاطر الهام گرفتن از موسیقی راک مشهور است ، برند بریتانیاییAllSaints. رنگ زرد بر این استایل چیره شده است و این استایل خودش را متعلق به تابستان میداند. وقتی که به تک تک قسمت ها نگاه میکنیم یعنی: صندل ها، شلوار جین تنگ، تی شرت تماما  سیاه به تنهایی عالی به نظر میرسند، پیراهن طرح دار جلوه ای دیگر به آن میبخشد و آن را برای تابستان منحصر به فرد میکند. ایده آل برای مهمانی های خصوصی و گشت زدن در خیابان ها. همه این رنگ ها طرحی کلاسیک و راک اند رول به ما ارائه می دهند.

مترجم : وبلاگ شیکسون

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *