۱۰ برند پوشاک مردانه سال ۲۰۱۷

د Vetements این روزها می گویند، و مرتب سازی گندم از کاه می تواند سخت باشد.

خوشبختانه، ما legwork برای شما انجام داده ام، بنابراین در اینجا انتخاب ما از ۱۰ تا و آینده مارک های لباس مردانه از سراسر جهان که شما پیش از منحنی (و جفت خود را) در سال جاری دریافت خواهد کرد.

شنیدها ظهر

روند streetwear نشان می دهد هیچ نشانه ای از کند، اما آن را به عنوان بالغ ما به دنبال چیزی کمی پوشیدنی بیش از گشا Rubchinsky همه در یک لباس نیوجرسی است.

نام و نام خانوادگی به کنار، شنیدها ظهر یک رشد تا را در جلو، به دنبال streetwear، بدون از دست دادن هر یک از لبه سرکش که آن را از راست به بالا casualwear متمایز میکند. قطعات ساده در جالب، پارچه سخت پوشیدن و یک پالت رنگ پوشیدنی را در این جایگزین برای عالی برای طرفداران streetwear فهیم تر.

noongoons.com

شنیدها ظهر

شنیدها ظهر

شنیدها ظهر

خانه چوب

همه علامت های تجاری بزرگ است backstories جالب و چوب خانه دارای یک جالب تر از ترین. توسط خود اعلام کرد بچه بداخلاق و لوس ارتش جولیان وودهاوس در طول زمان خود به عنوان یک سرباز در نیروهای ایالات متحده تاسیس شد، او به عنوان یک آیکون سبک خیابانی اسکات شد در حالی که در سئول است.

این روح بین المللی نفوذ مجموعه های خود را، با تحت تاثیر قرار آسیایی و معماری در سراسر. در حالی که جولیان می گوید که او “می خواستم به چیزهایی که مردم هر روز می پوشند،” نامتقارن خود دامن شلوار ممکن است برای همه باشد. اما برای لباس جالب، آن را یکی به تماشای.

woodhouseofficial.com

خانه چوب

خانه چوب

خانه چوب

Sampaix

اگر وست Kanye در منچستر رشد کرده بود، شانس هستند فصل Yeezy 2 که مقدار زیادی مانند Sampaix اند نگاه کرد. در سال ۲۰۱۶ بنا نهاده شده، نام تجاری مظهر روح شمال پر جنب و جوش است که دیده شهرستان دوم سهام بیشتر بریتانیا را از آن در لباس مردانه.

مطمئنا، پالت رنگ می تواند یک کمی خیلی برای کسانی که معمولا در خنثی آراسته، اما برخی از بیشتر مقایسه به تماس قطعات است که منظور شما می توانید به نام تجاری خرید بدون به خطر انداختن سبک شخصی خود را (و یا انشعاب برای تیس، آقای غرب وجود دارد ).

sampaix.co.uk

Sampaix

Sampaix

Sampaix

FC پشت

طرح های فوتبال الهام در همه جا این فصل، اما FC پشت است مصرف آن را یک گام به جلو با ایجاد ورزشی داستانی واقعی.

پس از بخش بالای پا به نام و اعطای خود پنج قهرمانی جام جهانی (پنج ستاره در نشان در واقع نشان دهنده طول عمر پنج هفته از پروانه پشت)، این تخصیص بودجه از این بازی زیبا اغلب خنک تر از چیزی واقعی است. پیراهن دور ۱۶/۱۷ مطمئن شوید که به بالای لیگ سبک است.

fcdorsum.com

FC پشت

FC پشت

FC پشت

PMP جین

شلوار جین اندونزی ممکن است بالای لیست خواسته های خود، اما قطعات جین PMP ممکن است در مورد به تغییر است. از زمانی که در سال ۲۰۰۸ تاسیس، نام تجاری خود را در بازار جنوب شرق آسیا ساخته شده است، و ۲۰۱۷ به نظر می رسد به یک سال برجسته برای آنها در سطح بین المللی.

casualwear ممکن است به سلیقه هر کس باشد، اما تمیز برش جین نیل نظامی الهام گرفته شده است که با نام تجاری مورد علاقه شرکت برای اسکیت بورد بازهای محلی و نوازندگان.

pmpdenim.com

PMP جین

PMP جین

PMP جین

درخواست واکر

اینترنت مارک های کوچک را قادر به ایجاد و فروش قطعات با کیفیت بالا و مستقیم و بدون سربار بزرگ (و در نتیجه برچسب قیمت). درخواست واکر است در ساخت بسیاری از این، تبدیل برخی از لباس اواسط محدوده جالب ترین ما در حالی که دیده ام.

گردد از حق بیمه پارچه پرنعمت الهام گرفته مانند جین، ابریشم مصنوعی و cupro، کت کلاسیک، راننده کامیون سبک با نام تجاری به احتمال زیاد در چرخش کمد لباس خود را برای همیشه لطفا برای. به علاوه، تعهد به تولید پایدار معنی است که شما می توانید احساس بهتری در مورد رها کردن از شما را در خیابان بالا پول کمی بیشتر.

walkersappeal.com

درخواست واکر

درخواست واکر

درخواست واکر

آثار جهانی

از لحاظ فنی جدید اما در آستانه دستیابی به موفقیت، جهانی کار به طور پیوسته به لطف مقرون به صرفه و آن آسان رفتن را در لباس فایده رشد کرده است. از آنجا که باز از فروشگاه سوم آن در سال ۲۰۱۶ و در حال گسترش دامنه جین آن، نام تجاری به نظر می رسد از وضعیت تازه وارد در سال ۲۰۱۷ پدیدار شود.

هر چند گاهی اوقات می توانید مانند یک براکت قیمت پایین تر به معنای قطعه باید در تزئینات و frays پوشش داده شود، جهانی کار نگه می دارد چشم ذوق در هر چیزی که ساخته شده است. انتظار متناسب کلاسیک، و همچنین به عنوان colourways و الگوهای شما در واقع می خواهد برای پوشیدن دارم.

universalworks.co.uk

درخواست واکر

درخواست واکر

درخواست واکر

گرگ و چوپان

فوربس ’۳۰ زیر ۳۰ ‘لیست زمین مقدس برای هر کارآفرین است. بنیانگذار گرگ و Shepher، جاستین اشنایدر، افتخار سال گذشته داده شده بود، به thrusting کفش با نام تجاری خود را به کانون توجه.

پس از کار در آدیداس و تعادل جدید، اشنایدر تصمیم گرفت به نوبه توجه خود را به ایجاد کفش لباس راحت است. پس از یک شیرین کاری روابط عمومی در سال گذشته که در آن یک ورزشکار برای اجرای یک ماراتن در یک جفت از گرگ و چوپان تنظیم یک رکورد جهانی، ما فکر می کنیم او موفق شد. این athleisure برای کسانی که واقعا athleisure نمی کنند.

wolfandshepherd.com

گرگ و چوپان

گرگ و چوپان

گرگ و چوپان

هری استدمن

لندن، نیویورک، لیورپول – این شهرستانها که اساس چشم انداز هری استدمن برای لباس مردانه کلاسیک را تشکیل می دهند. این شرکت نام خود را از هری پاتر، پدر و پدربزرگ به ترتیب از دو بچه پشت این شرکت.

با الهام از آمادگی آمریکا، ارتش بریتانیا و صحنه روح شمالی، کوچک با کیفیت تضمین تولید دسته ای بر روی پیراهن آکسفورد، جین، کاپشن اول دانشگاه یا دانشکده و لباس مومی.

harrystedman.com

هری استدمن

هری استدمن

هری استدمن

Palmiers Du Mal است

از راه اندازی در سال ۲۰۱۶، Palmiers Du Mal است برچسب انتخابی آقا فهیم تبدیل شده است که به دنبال یک را هنوز آرام تصفیه شده در هوشمند گاه به گاه. با این حال، با آخرین مجموعه خود، با نام تجاری به نظر می رسد مجموعه ای برای شکستن به جریان اصلی.

با استفاده از پالت رنگ خاموش از سایه عمدتا خنثی، آن را یکی به تغییر لاستیک های خود را در، اما اگر شما از عنوان کردن برای یک تعطیلات تابستانی در مراکش (یا مارگیت)، این آیتم ها روند گریز مناسب برای کسانی که حوصله بمب گذاران و کلاه بیسبال.

palmiersdumal.com

Palmiers Du Mal است

Palmiers Du Mal است

Palmiers Du Mal است

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *