۱۰ پوشش برتر روسای جمهور آمریکا تا به حال

در برابر همه شانس، دونالد ترامپ رهبر جهان آزاد است. و با وجود وعده های دیوار بزرگ مکزیکی و خطرناک چت اتاق قفل، از Lil ‘کت وشلوار هیلاری در این بود که ما به او مدیون “یک ذهن باز”. که منصفانه است، اما هیچ مردی که برای استفاده از نوار اسکاچ در ازای یک کراوات نوار ببخشند.

خوشبختانه، تمام روسای جمهور سابق که تا sartorially به چالش کشیده شده است. به مناسبت / ناامیدی (حذف عنوان مناسب) مراسم تحلیف ریاست جمهوری ۴۵، ما به فرماندهان در سبک قبلی کاخ سفید نگاه کنید.

هری ترومن

رئيس جمهور ترومن بود دندان های خود را قطع نمی کارآموزی در کنگره، به جای در یک مغازه ملبوس مردانه در کانزاس سیتی. که می تواند برخی از راه به سمت توضیح دلاوری کمد لباس خود را و نام مستعار خود کت خاکستری را – بدون نیست بهشون جهنم هری، اما لباس مردانه.

نه تنها ترومن رئیس یقه بزرگ، او به خوبی برای ساخت پاپیون شناخته شده بود نگاه خوب در محافل محافظه کار گرفتگی – یک شاهکار حتی روزولت با تلاش.

JFK

جان فیتزجرالد، جک کندی معیار ریاست جمهوری در هر دو خلق و خو و سبک است. مسلما بیشتر یاد POTUS، آرشیو از لباس های به یاد ماندنی ما با حال باقی مانده است هنوز هر بیت به عنوان با نفوذ به عنوان مردی که خودش را.

پادشاه از نقاط سبک کملوت را نه فقط در مبارزات انتخاباتی به دست آورده باشد. سفر قایق بادبانی همپتون با شلوار کرم برش خورده و یک جفت از Wayfarers کلاسیک نشانه گذاری شد، در ح کاوات الی که تی شرت یقه دار بافتنی یکی از قطعات امضای JFK شد. من حدس می زنم ما می دانیم که به اعتبار برای همه الهام ۵۴ سال به بالا.

آبراهام لینکولن

ما ترجیح می دهم تجدید حیات سرخجه را ببینید از رنج می برند از تکرار tophats و muttonchops (صادقانه، آبه). گفت که، همه از کمد لباس لینکلن بد بود.

ریش خوبی کمرنگ او سال نوری پیش از روند پالتو خاکستری  نوپرست و قضاوت توسط این تصویر بود او همچنین پیش بینی افزایش خیاطی آرام در حدود ۱۵۰ سال در پیش است

باراک اوباما

کمد لباس اوباما در برگ زیادی به دلخواه: بد اتصالات جین که به او لقب “رئیس جمهور مامان شلوار جین، Oakleys شال و ناخوشایند، کت چرم خاکستری کاپشن جعبه مانند دست آورده است. به علاوه، این مشکلات فقط فشرده هستند زمانی که همسر خود را استخوان آن را در صحنه جهانی است.

اما با تمام پایین بزرگ آمده اوج بزرگ است. مرد می تواند با پر کردن یک کت و شلوار شام شبیه هیچ دیگر. سپس بلغور جو دوسر خود سیاحت اکتشافی در افریقا دو قطعه وجود دارد، و کسی که می توانید بدون درام فراموش ژاکت رسمی بمب افکن POTUS اوباما است. بله، او انجام داد.

چستر آلن آرتور

رئیس جمهور ۲۱ به نام نه “رئیس نجیب زاده برای هیچ چیز نیست. با کمد لباس گسترده و تا حدودی خود نما، خز مچ پا بلند خود کمرنگ کت او ریک راس جمهوری خواهان از ۱۸۸۰s تا.

به مناسبت مراسم تحلیف خود، بزرگ C بیش از ۱۵،۰۰۰ $ در ولگردی و قانونی شکنی خرید بروکس برادرز کاهش یافته است. MTV قندهای گیاهی می کند رئیس جمهور نیست، اما اگر آنها را انجام

جورج بوش جونیور

ظاهرا کمترین ضریب هوشی زیادی است، اما هنوز هم یک بروشور بالا در بخش سبک بود. میراث جورج بوش فراتر از سلاح تصور کشتار جمعی گسترش می یابد.

در جوانی، G-دوبله میخ PREPPY نگاه آیوی لیگ پالتو مشکی با پیراهن آکسفورد و لترمن ژاکت کش باف پشمی مقدار زیادی، قبل از

بیل کلینتون

نرم و صاف کردن ویلی به سختی sartorialist در طول روز ریاست جمهوری خود بود. با این حال، از آنجا که پیشنهاد همسرش کاخ سفید، نجیب زاده برای اولین بار آه چندان نزدیک تا حدودی از یک چرخش ساخته شده است.

حضور کنندگان تلویزیون های کشت از گره ویندزور کت و شلوار و کراوات و سطر Savile ارزش سه قطعه بیمه بودند، اثبات این است که شما می توانید یک POTUS ترفندهای قدیمی جدید تدریس.

رونالد ریگان

ریگان ممکن است در تنها مسئول “رونق ۸۰s در وال استریت بوده است، اما او با ارسال فروش لباس قدرت skywards اعتبار.

یقه شارپ، پینستریپس و حلقه های مقابل کت مردانه سرمه ای تمام lynchpins از سبک بزرگ ارتباط برقرار شد و به سرعت در سراسر کشور تقلید شد. خرید خرید خرید.

اشاره محترم: جو بایدن

این بعید است کلانتر تا به حال آن را به بالاترین مقام در امریکا، اما او نشسته مقام دوم با زرادخانه از ترفندهای سبک به ذکر.

VP اوباما در شکوفا پشت محافظه کار از گرفتن یو پی اس قرار می گیرد کت و شلوار ، می شود آن را یک کراوات رالف لورن esque به راه راه، دکمه سر دست مجلس سنا و یا مورد علاقه شخصی خود، سه قله مربع جیب. برای یک آدم به اندازه کافی به پدربزرگی خود بد نیست.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *