۵ ترفند پوشیدن لباس مردانه از هفته مد لندن

هیچ وقت برای استراحت در ژانویه وجود دارد. با سال جدید می آید از شروع تور مد نشان می دهد مردان بین المللی، که از طریق هیچ کمتر از پنج شهرستانها در سراسر جهان در چند هفته می گذرد.

لندن هفته مد مردانه (که قبلا لندن مجموعه مردان) همیشه اول از بلوک های، نگه داشتن هر کسی که با منافع گذرا در سبک بر روی انگشتان ریباک خود را با ترکیبی از استعداد تاسیس و در حال ظهور.

البته، به عنوان هر کسی که تا به حال دیده یک نمایش مد و یا در نگاه به سبک خیابانی خارج می دانید: برای هر ماهرانه طراحی شده است، یک گروه بزرگ کاغذ مچاله لرزش پایین باند وجود دارد. عینک به ندرت به در ارزش اسمی در نظر گرفته شود. به همین دلیل است FashionBeans است در دست به ترجمه آنچه پایین بر روی باند فرودگاه به آنچه شما در واقع پوشیدن زمانی که زمین لباس در فروشگاه ها و آنلاین می آیند پاییز / زمستان ۲۰۱۷ رفت.

روند: شلوار گشاد و کتهای بلند

کاهش کلیدی

اولین ساز و برگ که در باند یک طراح به نظر می رسد، گذشته از اینکه یکی که باعث می شود شرکت کنندگان بنشیند و توجه، اغلب یک بیانیه از قصد برای هر چیز دیگری که به دنبال خواهد داشت.

چند نام های بزرگ در این فصل لگد کردن نشان می دهد خود را با شلوار که گسترده ای چرخش است. این برش به طور بالقوه به چالش کشیدن شده است حباب در زیر سطح برای چند فصل در حال حاضر، به احتمال زیاد به عنوان یک واکنش به متناسب به طور فزاینده لاغر مردان فشردن شده ران خود را به.

شوالیه شرک یک مرجع برای JWAnderson بودند، در حالی که ‘مسافران ناشناس در یادداشت نشان می دهد برای کریگ سبز ظاهر شد. به طور مشابه، آسترید اندرسن با ناز و نعمت و مردانه رفت و مارتین رز در ‘بانکداران، کارمندان، رانندگان اتوبوس نگاه کرد. این که آیا این را حس می کند به شما و یا نیست، همه شما نیاز به دانستن این است که آنها اضافه کردن به شل شدن در بخش پا است.

شلوار بودند، تنها قطعه جریان آزاد در نشان دادن نیست. پالتو بلند که تقریبا لمس کف نیز اعتبار داده شد. بسیاری از طراحان، از جمله یوسف و E.Tautz، حتی همسان لباس کشیده با – بله، شما آن را حدس زده اید – شلوار گشاد. به نظر می رسد لباس مردانه آرامش بخش در تمام طول.

شلوار گشاد مردانه و کتهای طولانی در LFWM AW17 باند فرودگاه

joseph e.tautz casely hayford astrid anderson

چگونه برای دریافت نگاه

 • مقابله با عرض در ساق پا با کت و اتصالات در بالای صفحه.
 • نگه داشتن نیمه بالای نگاه خود را ساده و ساده با یک پیراهن خاموش، توپ را روی گوه یا قطعه ای از لباس بافتنی. بطرف خود کش چیز در هم کمک می کند تا readdress تعادل کلی لباس خود را.
 • آیا در مانع نهایی سفر نیست. وقتی که می آید به کفش، مربیان قدیمی مدرسه و یا یک جفت دلپذیری کفی کفش یا چکمه های تنها سبک با اندازه کافی وزن به تعادل پارچه بسیار است.
 • طول شلوار خود را مهم تر از همیشه است. آنها باید بالای کفش خود را و یا فقط بالا به طوری که شما بند از ادغام پارچه اضافی در اطراف مچ پا خود را ندارد رسید.

مردان بلند پالتو و گسترده ای پا شلوار لباس LOOKBOOK الهام

river island aw16 zara aw16 bally cos aw16

روند: بنفش و زرد

رنگ ها کلید

اجازه دهید از خاموش روشن باشد: هم پوشیده نیست. این یک کلیشه است که صنعت مد یکی از بزرگ داخل کوک-تا جایی که طراحان و خانه مد با هم در برخی از محل ملاقات غیر رسمی جمع آوری به فرمان که رنگ می باشد داغ فصل آینده است. این کار کاملا شبیه به آن اتفاق نمی افتد. هستند پیش بینی روند ها و نمایشگاه ها پارچه ای است که با ارنج زدن همه چیز در جهت خاصی وجود دارد، اما با این حال، رنگ های خاص تمایل به جمع آوری در طول فصل مد نشان می دهد حرکت.

زرد است یک رنگ به طور سنتی با زمستان همراه نیست، اما آن را با لحن خوش بینانه است که در جهان مورد نیاز است در حال حاضر. آن را در مجموعه های مختلف به عنوان جوزف و لیام هاجز ظاهر شد.

در همین حال، مسیر رنگ دیگر به پایین، به دنبال در امثال لو دالتون، Cottweiler و JWAnderson، به نظر می رسد بنفش. شاهزاده زنده و لگد زدن در بعضی از فرم است.

مردانه بنفش و زرد قطعات در LFWM AW17 باند فرودگاه

martine rose lou dalton man wales bonner

چگونه برای دریافت نگاه

 • زرد اغلب بهترین آثار زمانی که آن را بخشی از یک گره الگو یا ژاکت. هر چند جوزف مورد قانع کننده برای یک پیراهن ساده در رنگ ساخته شده است.
 • بنفش – سایه های تیره تر به خصوص – شگفت آور راه خود را به در غیر این صورت حداقل کمد کار خواهد کرد. آنها به خصوص به خوبی مخلوط با شتر، خاکستری، سیاه و سفید و نیروی دریایی.
 • مربوطه به اهنگ صدا سر به پا به نظر می رسد (که یک روند کلیدی برای این بهار / تابستان ۲۰۱۷ ، اگر شما در حال حاضر نمی دانم) یک خطر بزرگ در هر رنگ به عنوان پر جنب و جوش به عنوان زرد هستند. شما فقط ممکن است در مورد دور با آن در بنفش، اما تاکید بر “تنها”.

crombie aw16 scotch & soda aw16 burton zara aw16

روند ها: ۱۹۹۰s راور-مسافر

دهه های کلیدی

از کاپشن نیمتنه به شلوار جین پاره پاره، جهان لباس مردانه است قصیده به همه چیز دهه نود از اواخر بوده است. و اگر اخیر نشان می دهد بود هر چیزی به توسط، آن را به نظر نمی مانند ما هنوز کاملا آماده برای هزاره است.

در Topman طراحی، نشان می دهد که لگد کردن رویداد چهار روزه، یادداشت مجموعه به نام «کهن الگویی عشایری مسافر بریتانیا” و “۱۹۹۰s به دیوانه گرافیک و neons را. ما اجازه می دهد برای ترجمه که برای شما: مکینتاش نایلون، جین آرام پا، رنگ روشن و حاشیه ژل پایین.

نمایش کریستوفر شانون شامل پیراهن پوشیده با dungarees، چشمک می زند فلورسنت و ماسک های صورت نقاشی شده است. در همین حال، لباس و لوازم جانبی با تمرکز بر عملکرد و ابزار در قالب puffers هستند ادم تنومند و بدقواره کریگ سبز با الهام از عمیق کیت غواصی دریا و کوله پشتی متی میلر با چفت و بست بالا رفتن خال خال شد.

یکی از نکات برجسته از بن کاترل و متی خوش طعم، این دو در پشت Cottweiler آمد. الهام بخش خود را گرفته شده از فعالیت های در فضای باز مانند تماشای پرنده و کمپینگ لباس و showerproof فنی گرمکن با یکی از برجسته شامل تمام مدل های ورزشی سر مشعل زیر نور بارق تولید شده است.

1990s به مردان راور-مسافر ترند باند LFWM AW17

matthew miller cottweiler christopher shannon topman design

چگونه برای دریافت نگاه

 • ساده ترین ورود به این روند است به انتخاب برای لباس های فنی مانند یک پوسته بسیار سبک وزن و یا ژاکت باران که شما می توانید لایه تا و یا یک کت heftier.
 • اگر خلق و خوی راور شما طول می کشد – یک جفت از شل برش، شلوار جین شستشو نور و یک hoodie باید فوت و فن انجام دهد. مرطوب نگاه حاشیه اختیاری است.
 • تاپس فایل های فشرده تا آهنگ (به ویژه در colourways یکپارچهسازی با سیستمعامل و یا چاپ) و fleeces گره آسان به این نگاه، در حالی که در نیمه پایین همه چیز در مورد جاگر یا پوسته شلوار کت و شلوار سبک پوشیده با کفش پیاده روی و یا دونده قدیمی مدرسه است.

1990s به بیحوصلگی حرف زدن لباس LOOKBOOK الهام مردانه

topman aw16 topman aw16 topman aw16 rains ss16

روند: مخمل نخی راه راه، مخمل و جین

پارچه های کلیدی

انتخاب خود را از مخمل نخی راه راه، مخمل و جین، آنجا که هر کدام لحظات خود را در طول این فصل لباس های مردانه لندن.

نقاشی جین در JWAnderson و لیام هاجز ظاهر شد. دو تن و جین رنگ پریده تا در کریستوفر شانون نابود و لگدمال.چارلز جفری از Loverboy شامل یک کت بلند تسمه با یقه حاشیه دار کردن. و پاتریک گرانت در E.Tautz همچنان به استفاده از پارچه در مجموعه خود را به آن آسان، احساس مدرن است.

گرانت تحویل در جلو مخمل نخی راه راه شلوار، بیش از حد، در حالی که پارچه نیز به عنوان شلوار مسیر توسط هر دو آسترید اندرسن و نام بالا و آمدن قمر انگلیسی به reimagined شد. در جای دیگر، استودیو نیکلسون، یک برچسب لباس زنانه، لباس مردانه خود را در این فصل با کابل گسترده ای در جلو و مرکز آغاز شد.

در نهایت، مخملی نگاه کرد و نه در الیور اسپنسر، که آن را در یک دست کت و شلوار سبز زیتونی غنی تحویل اما با جارچی سنتی را برای یک تغییر بی باک بمب افکن فایل های فشرده تا .

مخمل، جین و مخمل نخی راه راه در LFWM AW17 باند فرودگاه

j.w anderson e.tautz christopher shannon oliver spencer

چگونه برای دریافت نگاه

 • برای کسانی که تلاش نگاه شلوار گسترده، پارچه سنگین تر مانند جین یا طناب بدان معناست که آنها بهتر آویزان خواهد شد و ناشیانه در مورد پاهای خود را صدای فش فش نیست که شما به راه رفتن.
 • نقاشی منجق و پولک دوز یا جین دو تن ارائه می دهد یک راه آسان به روز رسانی کمد لباس خود را و راست را به فعلی خود را شکاف خواهد رفت به نظر می رسد.
 • ژاکت در مخمل ساده ترین فروش نیست اما به عنوان یک کت آن را برای یک نیمه بالای شب پسند معاصر تر می سازد را کاهش دهد. لایه بندی یکی از زیر پالتو نیز کار خواهد کرد.
 • شلوار گرمکن سبک در مخمل نخی راه راه یک راه عالی برای آزمایش با یک پارچه شما معمولا ممکن است بیش از حد احساس NERDY است. این کار با کشباف ساده و کاپشن بمب افکن برای winterproof را در پانسمان خرابی.

مخملی مردانه، بند ناف و جین لباس LOOKBOOK الهام

zara scotch & soda aw16 river island aw16 topman aw16

موضوعات داغ: گرمکن و پیراهن

کلید قطعات

در طول چند سال گذشته افزایش ورزشی جهت، تجمل کیت سالن ورزش و athleisure شده است موضوع اصلی در لباس مردانه. شانس شما در حال پوشیدن چیزی است که متناسب با این لایحه در حال حاضر.

با وجود اینکه در خانه از سطر Savile، بسیاری از درخشان ترین استعدادهای لندن مانند کریستف شانون اند انتگرال به نفوذ ورزشی در لباس های مردانه است. به علاوه، با برچسب مانند Vetements و خارج از سفید به دست آوردن افزایش اعتیاد به مواد مخدره جهانی برای بالا پایان streetwear، نگاه که به نظر می رسد نشان می دهد نشانه های کمی از حال کند شدن است.

یک hoodie جمع را به شلوار paperbag کمر در لیام هاجز به عنوان نگاه تعریف در LFWM ایستاده بود. در همین حال، گرمکن، تاج خروس، شانون نوع شوخ طبعی ما آمده ایم تا از او انتظار داشت. اشاره دیگر به ۱۹۹۰s به یک ظاهر طراحی شده – کریستوفر جی Raeburn، شناخته شده برای فداکاری خود را به پارچه بازیافت و تامین کننده آلی، آبی پیراهن آستین کوتاه شفاف روی بیش از یک آستین بلند بالا را نشان داد.

گرمکن مردانه و پیراهن در LFWM AW17 باند فرودگاه

liam hodges Christopher Raeburn christopher shannon astrid anderson

چگونه برای دریافت نگاه

 • پیراهن یک راه عالی برای کار رنگ به نگاه خود را. طراحان از Shannon، لیام هاجز و مارتین رز همه آنها را در رنگ روشن تر را نشان داد.
 • تاپس آهنگ باز گشت بزرگ را در چند فصل گذشته ساخته شده است. آنها ادامه خواهد به نگاه خوب فرسوده به عنوان لایه های پایه در زیر یک کت یا ژاکت مخصوص برای این زمستان و بعدی.
 • تقریبا در هر شرایط، پوشیدن هیچ چیز به جز یک جفت کفش ورزشی با پایین گرمکن یک فاجعه در انتظار کل است. تنها استثنا: احتمالا یک کوهنورد یا بوت چرم سنگین.

گرمکن و پیراهن لباس LOOKBOOK الهام مردانه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *