۵ مدل موی کوتاه که میتونین از اونا الهام بگیرین

با آب شدن برفها و پدیدار شدن اولین نشانه های بهار ( چیزی خوشحال کننده تر از این هست؟) فرصتی بهتر از این برای امتحان کردن یک مدل موی جدید که حال و هوای شما رو هم عوض کنه نخواهد بود. ما در این مطلب ۵ مدل از بهترین مدل های کوتاهی مو را که توسط برترین استایلیست ها و ستارگان برای بهار ۲۰۱۵ انتخاب شده است ارائه خواهیم کرد.

۱٫مدل pixie
در این مدل کوتاهی مو در قسمت جلو و یک طرف سر بلندتر و در طرف دیگر موها تراشیده یا برای جلوه ای زنانه تر خیلی کوتاه می شود این مدل مو در سال گذشته بسیار پرطرفدار بوده و فقط با کمی اسپری و پوش دادن برای مهمانی آماده خواهید بود.

Kristen Stewart

rita ora

۲٫مدل ARCHITECTURAL BOB

مدل بسیار جذاب و در عین حال ریسکی، بلندی مو در این مدل به صورتیست که بخشی از گردن و شانه ها مشخص خواهد بود. اما با توجه به زاویه های برش قیچی برای خانم هایی که هنوز آمادگی کوتاهی pixie را ندارند بسیار مناسب و جذاب است.

Beyoncé

Sienna Miller

۳٫مدل OFF-KILTER LOB

بهترین مدل برای کسانی که از موهای فر و حالت دار که این روزها همه گیر شده خسته شدند! در این مدل که یک طرف کمی بلندتر از طرف دیگر می باشد موها تا روی شانه خرد میشود و با یک اتوی مو چهره شما کامل خواهد شد.

Margot-Robbie

Rose Byrne

Kate Bosworth

۴٫مدل french girl fringe

گاهی برگشتن به مد دهه های قبل خیلی هم بد نیست امسال هم به سال های ۱۹۷۰ برگشتیم و مدل موی بلند و حالت دار با چتری هایی که روی چشم را کمی می پوشاند، را به شما پیشنهاد می دهیم. یک مدل موی عالی برای کسانیکه می خواهند بدون کوتاهی مو چهره خودشان را تغییر دهند.

behati prinsloo

Dakota Johnson

Jessica Hart

۵٫مدل TEXTURED LOB
در این مدل موها به صورت لایه لایه و نا منظم خرد شده و در یک طرف بلندتر از طرف دیگر میباشد. این مدل به علت نا منظم بودن و شکلی که قاب صورت را می پوشاند تقریبا برای تمام چهره ها مناسب بوده و جلوه ای بینظیر به شما میدهد.

Rosie Huntington-Whiteley

Kim Kardashian

نویسنده : وبلاگ شیکون

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *