۵ مدل کفش مردانه که هر مردی باید داشته باشه

کسی که یک چند روز پیش به من گفت که مردان هرگز به کفش در همان راه که زنان خواهد بود. من لبخند زد و سر تکان داد به عنوان استاندارد در این نوع از شرایط، با این حال، در انعکاس و فکر کردم، من مخالف است. من فکر می کنم بچه ها همواره به عنوان با وسواس کفش به عنوان زنان بسیار، شده آنها فقط با نوع اشتباه از کفش وسواس است.

کفش کتانی سر در اطراف از دهه هشتاد و مقدار زیادی از مردان مذهبی خرید صحبت و یا کامیون حمل و نقل و یا K-سوئیس به عنوان اگر آنها بخشی از باشگاه منحصر به فرد بوده است. تنها چیزی که ما را از قطعات ضد زن ما از هم جدا بود ما فقط هیچ تنوع یا تخیل بود.

اما این روزها جزر و مد در حال تغییر است. مردان در سراسر جهان در حال تبدیل شدن بیشتر و بیشتر با وسواس کفش در تمام بی شمار از گزینه در حال حاضر در دسترس ما، که من حتی ممکن است شجاعت آن را می گویند که ما با وسواس بیش از زنان هستند هستید. و یا، حداقل، من هستم.

بنابراین با توجه به آن، من تصمیم به کامپایل یک ۵ لیست بالا از انواع کفش که هر مرد باید در کمد لباس خود داشته باشد. و یا دندانه دار کردن کفش اگر ما در حال داد و بیداد کن است. برای غیر وسواس این خواهد بود که شروع خوب، و برای در حال حاضر تبدیل یک چک لیست خوب است. چه من می گویم این است که وقتی که می آید به کفش چند چیز را به یاد داشته باشید وجود دارد.

نگهداری کفش های مردانه

در مرحله اول، شما آنچه شما برای پرداخت. من نمی توانم وانمود کند که یک جفت £ ۳۰ است که به ایستادن در برابر £ ۲۵۰ جفت. این خوب است قبل از خرید از خیابان بالا و در پایان کم از طیف اما انتظار می رود آنها را به تنها به شما آخرین چند سال (در صورتی که) قبل از شما نیاز به یک جفت جدید. £ ۲۵۰ جفت از سوی دیگر بی انتها خواهد بود اگر پس از درستی بود.

به طوری که که در آن نگهداری درست می آید. اگر شما بالا رفته بازار، سرمایه گذاری در برخی از درختان کفش. این حفظ شکل چرم پس از عرق روز آن را جذب می شود. تمیز کردن آنها به طور منظم با کفش لهستانی، برس و پارچه. و هنگامی که بسته بندی آنها برای سفر، سعی کنید به نگه داشتن آنها را در نوعی از کیف کفش جداگانه به طوری که آنها انجام شده توسط موارد دیگر در مورد شما مشخص شده اند.

۵ مدل کفش مردانه :

در اینجا لیست رسمی من است:

  • کفش کتانی سفید – بله بچه ها، شما هنوز هم می تواند مربیان می پوشند. شما فقط نیاز به شروع به سرمایه گذاری در مربیان مرد . مورد علاقه های شخصی من هستند آدیداس استن اسمیت یا Sambas. دلیل آن این است زیرا آنها باریک و ساده هستند. هیچ اضافی جزئیات و آسان به تمیز نگه داشتن. سعی کنید به از مربیان جدید خود را فکر می کنم به عنوان شما را از لباس خود را. طراحی شده است. به این ترتیب آنها به راحتی می توان با هر چیزی که شما رو جفت؛ شلوار جین، chinos، شلوار کت و شلوار، شما نام آن را.
  • کفش لوفر مردانه – در حال حاضر این می تواند به صورت یک پنی یا tassle. یا شاید فقط یک عاطل و باطل ساده و قدیمی ساده است. همچنین این همیشه باید در چرم می شود، کفش راحتی جیر واقعا سرد هستند. در واقع، من یک جفت سیاه و سفید که من سنگ sockless با شلوار جین سفید من تمام وقت در تابستان. آنها می توانند قهوه ای یا سیاه و سفید، که هم مهم نیست. مهم این است که آنها هستند چرم با کیفیت مناسب و معقول و شما آنها را تمیز نگه دارید! آنها را نگاه بزرگ با هر جفت شلوار جین یا chinos اما آنها کفش های شما را با کت و شلوار خود را می پوشند نیست. این گاه به گاه رفتن به شما است.
  • کفش دست ساز مردانه – آنها باز گشت بسیار بزرگ بیش از چند سال گذشته ساخته شده است و من فکر می کنم آنها احتمالا در اینجا به ماندن بگیرید. مطمئن شوید که شما یک جفت است که تنها قابل توجهی به آنها به طوری که آنها هنوز هم می تواند پوشیده شود زمانی که آب و هوا خشن می شود را دریافت کنید. تمام سایه از قهوه نگاه خوب خیلی، بنابراین زمان برای تصمیم گیری که آیا شما به اندازه کافی ضخیم برای یک جفت قهوهای مایل به زرد و یا oxblood و یا فقط یک شکلات ساده بروید. آنها بزرگ با کت و شلوار خود را به کار خواهد کرد و یک راه واقعی آسان به زیبا کردن شلوار جین خود را. مناسب گشاد آنها را غرق خواهد کرد – فقط مطمئن شوید که مطمئن شوید مناسب از شلوار جین خود را با توجه به brogues باشد.
  • کفش دربی سیاه – اگر یک جفت کفش که من به شما برای رفتن به پنی اضافی با توصیه می کنم وجود دارد، آن این می شود.من می دانم که من به طور معمول هستم کسی که می گوید که همیشه خرید قهوه ای زیرا آنها سبک تر است، اما این پسر بد شما را از طریق هر چیزی را ببینید. مهم نیست که به مناسبت آنها هرگز خارج از محل خواهد بود. توان آن را یک عروسی، دفتر، یک شب یا فقط یک راه را از مخلوط کردن تا لباس های گاه به گاه. اگر شما در آنها سرمایه گذاری آنها خواهید بود کفش متنوع ترین شما خود را و شما را برای همیشه لطفا برای.
  • بوت مردانه  – این کفش تعریف هوشمند / گاه به گاه است. دقیق تر از مربیان اما در لیگ از دربی و لهجه محلی کاملا، این یکی می تواند در نهایت اسب کار کفش شبه نظامی خود را. همیشه به دنبال بهترین خود را با یک جفت شلوار جین یا chinos رنگی، پیشنهاد می کنم از یک جفت در روندی خنثی از قبیل قهوه ای، بژ و یا نیروی دریایی. یک نکته برای تمیز کردن جیر که من برای چکمه های من استفاده کنید، به جای تمیز کننده جیر به سادگی مالش کفش دیگر در برابر مارک و از آن خواهد آمد راست کردن!
حرف آخر

بنابراین وجود شما به آن بچه ها، ۵ کفش هر مرد باید خودش را دارد. آیا از تمام ۵ کردم؟ و یا اینکه شما نیاز به شروع به انجام برخی از صرفه جویی جدی / خرید؟ آیا من چیزی را از دست کردن که شما فکر می کنم ۱۰۰٪ ضروری است؟ اجازه دهید من در بخش نظرات می دانم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *