۵ نکته برای یک تیپ بهتر تابستانی برای آقایان

معرفی

بسیاری از ما به درستی پانسمان برای تابستان به مراتب مشکل تر از زمستان را پیدا چندی پس از ما آمده ایم تا قدردانی لباس خوب و یک میل شدید برای بسیاری از جدیدترین لوازم جانبی فصل، مفهوم آب و هوای گرم می آید به آن همه ربودن دور با حرارت گرم که بریتانیا عادت کرده اند به. ضرورت به پوشیدن به عنوان چند لایه به عنوان آبرومندانه ممکن است – در یک تلاش به ظاهر بیهوده به خنک نگه داشتن – همیشه به من با احساس بودن تا حدودی تحت لباس پوشیدن است.

با این حال، به تازگی نگرش نسبت به به سبک تابستان در یک چشم انداز مثبت صورت گرفته است. در این سال به ویژه، مردان را آغاز کرده اند به سمت سبک حداقل بیشتر می آید که با تابستان، تأکید اضافی در خوب رنگ هماهنگی، مناسب و جزئیات کوچک است که اجازه بسیاری از مردان قبل از جذب.

با این حال، به جای تمرکز بر روی نگاتیو و اشتباهات چند ساله – جوراب و صندل، من به دنبال شما – ما باید نسبت به گرفتن یک رویکرد سازنده تر به عنوان ما با پنج تاپس از راهنمایی های ما به پپ تا سبک تابستان خود را نگاه کنید.

شلوارک مردانه

شلوارک مردانه

این ممکن است یک نقطه و نه آشکار به نظر می رسد، اما یک جفت خوب از شورت سنگ بنای کمد لباس تابستان خود را شکل می دهد. متاسفانه، بسیاری از مردان در آنچه به منزله یک “خوب” جفت شورت اطلاعات غلط. مت Allinson یک کار فوق العاده از گرد کردن این در بود معرفی مجدد شلوارک – قسمت ۷۰ از راهنمای اصول اولیه خود .

یک جفت خوب از شورت است که توسط یک مجموعه ای از ویژگی های تعریف می شود:

  • آنها فقط بالای زانو به پایان برسد.
  • آنها غذایی از طریق جیب محموله مانند اضافه کنید – شما می خواهید برای ایجاد یک شبح خوب است.
  • آنها نباید بیش از حد گشاد یا جادار است. باز هم، این همه در مورد شکل و شبح اما، از سوی دیگر، شما نمی خواهید آنها را خیلی تنگ است. و هرگز به قلمرو غاز-قاچاقچی خارج از ساحل سرمایه گذاری (چیزی در بریتانیا به منزله به عنوان یک ساحل.)
  • در نهایت، به یاد داشته باشید که هیچ کس تا به حال گفت که کلمات “من می بینم که شما توصیف شورت محموله من است.”

لباس رنگی مردانه

در حالی که در حال اجرا خطر ابتلا به صدایی مانند یک رکورد شکسته، ما نمی تواند کمک کند اما باقی بماند. در طول دو تابستان گذشته، لباس مردانه نه تنها درآورده بلکه ما در مد دو دست به سمت بودن جسورانه با کمد لباس آب و هوای گرم ما هل داد. برای اولین بار با رنگ و در حال حاضر چاپ می کند.

تابستان زمان مناسب است که شجاع با انتخاب ما از لباس به عنوان، بدون هنر لایه بندی و استخر تا حدودی باریک از لوازم جانبی را انتخاب کنید، لباس می توانید شروع به نگاه کمی شیرین و مطلوب . پرتاب در یک رنگ روشن و یا چاپ با حروف درشت راه عالی برای کاهش این و برای عدم امکان از عمق جاهای دیگر را تشکیل می دهند.

رفتن به سایه برای این فصل زرد و آبی ؛ خوشبختانه برای شما، ما باید نوشتن یو پی اس در هر دو.

لباس جداگانه مناسب برای فصل تابستان

یک ژاکت مخصوص ورزش پشم ونخ راه راه، chinos و brogues ترکیبی ممکن است به عنوان نشان افتخار FashionBeans اتخاذ شده است، اما این بدان معنا نیست که باید آن را پوشیده در تمام طول سال . این معادل تابستان به پوشیدن espadrilles و یک trilby نی در برف است.

بدیهی است این امر می تواند کمی زشت و ناپسند به نشان می دهد شما هر قطعه از لباس بین فصول بی اعتنایی، اما داشتن چند قطعه که شما را در مبادله یک راه عالی برای تازه کردن، تقویت و احتمالا حتی در کمد لباس خود را ذخیره مقداری پول است.

کمربند

بالا نکته: در نظر گرفتن تغییر کمربند خود را بین فصول. امید بستن برای آنهایی که از چرم سنگین تر در فصل زمستان و بوم سبک تر و یا چرم گیس باف در تابستان. این یک تغییر کوچک است، اما یک راه عالی برای احساس کمی بیشتر گاه به گاه و یا بازی در اطراف با رنگ فوق العاده است. کمربند سبک تر نیز طول می کشد دور هر فله، چیزی پارچه کمتر متراکم خود را، مانند کتان، از بهره مند شوند.

لباس

بالا نکته: ما به تازگی در مورد نوشت کت و شلوار خاکی به عنوان یک گزینه قابل لمس در این فصل. وزن سبک تر و کت و شلوار رنگ روشن تر قطعا باید در نظر گرفته که آب و هوا گرم تر می شود. پوشیدن پشم یا پشم مخلوط کت و شلوار کامل در گرما است که به انجام هر کسی هر نعمت.

تعویض بافت سنگین تر برای مواد سبک تر و رنگ های مانند خاکی یا حتی سفید (چیزی که دانشمندان بیش از GQ در حال حاضر حمایت) بنابراین کت و شلوار خود را به گرما به جای منعکس آن را در . روش دیگر، اگر قصد سبک تر در رنگ یک گزینه نیست، انتخاب کردن برای یک پارچه سبک وزن مانند کتان یا پنبه برای حفظ خود کولر در حالی که هنوز تکان دادن نیروی دریایی و یا کت و شلوار خاکستری.

همچنین شما میتوانید از کت و شلوار کوتاه به واقعا تجسم تابستان خیاطی دارند ( راهنمای ما در اینجا به عنوان خوانده شده .)

کفش

را brogues خود را به یک استراحت و آن را از راحتی، صندل و بوم. تغییر تا کفش خود را تضمین است Grenson مورد علاقه خود را هم به نفس داده می شود در حالی که نگه داشتن شما کولر با انتخاب کفش مناسب تر است.

این یک زمان بسیار خوبی برای رفتن sockless نیز (یا حداقل با برخی از جوراب بدون نمایش ظاهر می شود.)

این فقط سه نمونه از قطعات است که می تواند فصلی چرخش، اما همان راحتی می توانید به پیراهن، کت و حتی لباس بافتنی اعمال می شود.

۴٫ باشید پارچه های هوشمند

پس در تاریخ از عدد سه، نمی تواند در پشم، پشم ونخ راه راه و یا مخمل نخی راه راه گرفتار زمانی که جیوه افزایش می یابد. در حالی که جارچی پشم ونخ راه راه یک قطعه فوق العاده از لباس است، آن را نگاه کنید، و یا بوی، چکیدن آنقدر بزرگ در عرق است. راه راه نخی یا کتانی جایگزین با این حال نگاه به همان اندازه خوب خواهد شد و با بوی ناخوشایند زمانی که دماسنج اواخر دهه بیست می رسد نیست گرفتار.

که به عنوان مثال ممکن است یک افراطی کمی است، اما در جدیت، رفتن فصلی با پارچه خود را یک راه عالی برای رسیدن به برخی از این لایه های طولانی از دست داده بدون به خطر انداختن بیش از حد در راه آسایش است. همچنین به نظر می رسد مناسب تر و منسجم – یک جزء حیاتی از هر نگاه شیک.

پارچه های کلیدی
  • راه راه نخی – یک پارچه به طور سنتی محبوب بریتانیا، آن را یک پلیسه دار است و ساخت و ساز نازک نگه می دارد شما را خنک زیرا پارچه puckered است را از پوست دور برگزار شد، اجازه می دهد تا هوا به گردش بهتر است.
  • کتانی – بدنام برای چین و چروک آسان، اگر چه این اغلب به عنوان بخشی از جذابیت خود محسوب می شود. کتانی پارچه در تابستان کامل آن را به عنوان سرد، نرم است و می تواند جذب و از دست دادن آب فوق العاده سریع. شایان ذکر است که شما باید کتانی خشک جست و خیز نیست، آن را به مراتب آسان تر به آهن که مرطوب است.
  • پنبه – پنبه سبک و راحت است، و آن را برای آب و هوا گرمتر کامل است. با این حال اجازه دهید با احتباس آن رطوبت؛آن را یک انتخاب نامطلوب برای آن روزها همه بیش از حد مرطوب است.
  • ابریشم – یک روند کمی برای پیراهن ابریشمی این بهار / تابستان وجود دارد. با وجود آن نه واقعا به ارتفاعات، ابریشم یک انتخاب عالی برای فصل است. بیشتر از پنبه – – آن را فوق العاده نرم، نازک و سبک وزن است که البته تمایل به جذب رطوبت سهام.

کرم ضد آفتاب

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *