۶ تیپ جذاب مردانه از هفته مد پاریس

لیگ برتر بازی مد فرانسوی است به نزدیک کشیده شده است، با هفته مد پاریس AW17 به ما برخی از بهترین به نظر می رسد از ترین papped ستاره سبک خیابانی در جهان است.

عکاس ما، یو یانگ، بلوارها به جان خریدند خارج نشان می دهد از پل اسمیت به امی و کنزو بنابراین ما می تواند شما را چگونه به کامل نشان JE NE quoi نهاد های عالی تفتیش از ردیف جلو، هر کجا که شما اتفاق می افتد.

پاپ بله یقه

اگر شما از طرفداران از مدرسه هری هیل از خیاطی هستید، وقت خود را وارد کرده است – حلقه های بزرگ و یقه در برای جلوگیری از واقع به دنبال مانند شما را در راه خود را به ثبت هستید شما قاب شده ام ، را انتخاب کنید با حروف درشت، دلپذیری یقه در سایه خنثی و لباس با محصولات اساسی مقایسه به تماس. و شاید به جوانب مثبت ترک عینک بزرگ.

پاریس مردانه استریت استایل

بررسی لطفا

چک کردم یک چوب نی نی در فصول قبلی، اما بازگشت به بزرگتر، نقوش دقیق مانند شیشه پنجره و هزینه ولز چک است در افق. و قضاوت توسط نشان می دهد مردان در این فصل، زمستان آینده خواهد tartantastic باشد، بنابراین سهام تا حال حاضر برای دریافت جلوتر از منحنی.

پاریس مردانه استریت استایل

اجرا جواهرات

همه ما می دانیم که سیاه و سفید ساده ترین راه برای نگاه شیک بدون نیاز به تلاش بیش از حد سخت است، اما می توان آن را یک پانسمان خسته کننده کمی شبیه پسر عموی ایمو emo دانی دارکو را در تمام طول سال است. نگاهی به یک استراحت از عذاب و دل تنگی و اضافه کردن برخی از سایه جواهر رنگی به کمد لباس خود را. احساس رایگان به دندانه دار کردن سنگهای مثل یک زن خانه دار واقعی پس از حل و فصل طلاق.

پاریس مردانه استریت استایل

کیک لایه ای

دو کت ممکن به نظر می رسد بیش از حد، اما یک راه ساده برای اضافه کردن یک پاپ از رنگ و برخی از سبک عقل به یک نگاه در غیر این صورت عادی است. shacket سبز (در از ‘آن سایه برای ۲۰۱۷ ) در اینجا خود را در آن ممکن است کمی برای تازه رنگ، به طوری که منجر مرد ما را با پرتاب یک ژاکت تاریک بیش از بالا به زانو در آوردن اثر آن است.

پاریس مردانه استریت استایل

گوسفند و Shearful

شاید به این دلیل آن را نگه می دارد به ما گرم و نرم، و یا شاید این درست است که آن را با ما مانند تام کروز در احساس بالا تفنگ ، اما حاشیه دار کردن یک روند و ما سپاسگزاریم است و نه دور. سرمایه گذاری در یک ژاکت با کیفیت، مانند زیر، شما را از طریق بسیاری از فصول به آمده است. فقط مطمئن شوید که شما شریک آن را با کالاهای اساسی معاصر و یا قطعه streetwear برای جلوگیری از به دنبال مانند شما در واقع ممکن را خاموش کند.

پاریس مردانه استریت استایل

ورزشی زیبایی

با این حال دوباره یک روند فراگیر در همه هفته مد تا کنون، ورزشی هیچ نشانه ای از پایانی در رود سن نشان می دهد. به تقلید ظاهر، نگه داشتن اقلام ورزشی تک رنگ و خاموش به من قرض بدهید در غیر این صورت یک لباس هوشمند در می دانم در لبه بدون نیاز به پوشیدن آخرین بیانیه راف سیمونز.

پاریس مردانه استریت استایل

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *