۶ لباس رسمی مردانه که باید تو کمدتون داشته باشین

در بخش دوم و پایانی این دور تا از همه چیز است که پیش از این در رفته مد مبانی مردانه سری، ما در پایان رسمی تر از طیف تمرکز می کنند.

از ذخیره سازی و پالتو تمام راه را به کت و شلوار دامادی، ما می شود پوشش چه به نگاه کردن به وقتی که می آید به تناسب، رنگ و طرح. چه کسی می داند، ما حتی ممکن است فرصتی برای اجرای بیش از چند راهنمایی دیگر کوتاه، با توجه به رنگ و الگوهای دارند.

کت و شلوار رسمی مردانه

هنگامی که آن را به ژاکت می آید، مطمئن شوید که آن آغوش شانه های خود را، باریک در بدن است و آن را پوشش می دهد پایین خود را.

شلوار باید باریک، لاغر نمی شود، و یک استراحت است که مناسب سلیقه شخصی شما – من تمایل به برای یک استراحت کمی به طوری که من می توانم کمی جوراب هنگام راه رفتن یا نشستن نشان می دهد.

یقه شکاف مناسب کسب و کار بیشتر در حالی که یک برگردان اوج ارتباط برقرار ظرافت و قدرت. تعدادی از دکمه ها و منافذ حق شما است.

برای اولین بار کت و شلوار خود را، برای چیزی در نیروی دریایی جامد یا خاکستری بروید و سپس از آنجا گسترش – کبود، زیتون، خاکی و آبی فرانسوی همه گزینه های عملی می باشد. سیاه و سفید است که هرگز مناسب برای کسب و کار یا زمان روز (اگر شما می خواهید چیزی مشابه آن، زغال خاکستری به جای رفتن)، اما بسیار مدرن و شیک می توانید نگاه کنید وقتی که در شب استفاده می شود.

تا زمانی که کت و شلوار برای شما مناسب به درستی، شما می توانید آن را به لباس یا پایین به سلیقه شما. فکر می کنم پیراهن لباس، روابط میخک و کفش های دربی یا خنثی تی شرت، مربیان و پیراهن کتان یا چیت راه راه شطرنجی.

مدل کت و شلوار رسمی مردانه

کت اسپورت مردانه

مناسب به عنوان یک ژاکت کت و شلوار اما قطع در طول کمی کوتاه تر. آنها هنوز هم می تواند جامد در رنگ شود، اما من فکر می کنند که آنها نگاه بهتر زمانی که آنها یک الگو یا رنگ جالب مانند چک پنجره قهوه ای، شطرنجی نیروی دریایی و یا سایه های نقاشی با مداد رنگی داشته است.

کت هایی که شانه های نرم تر و حداقل پوشش مناسب برای تابستان که بیشتر شبیه پوشیدن یک پیراهن از ژاکت کنید. سعی کنید آنها را با جفت شدن همه چیز از یک شلوار جین کلاسیک و ترکیبی تی شرت به یک شلوار مخمل نخی راه راه و یک بالا راگبی.

و فراموش نکنید که برای اضافه کردن یک شکوفا با یک مربع جیب.

مدل کت اسپورت مردانه

جلیقه مردانه

من به اندازه پایین این تمایل به نظر می رسد به قطع بزرگ کمی در اکثر فروشگاه ها.

اگر می خواهید برای کسب و کار لباس پس از آن برای ۱۰۰ نسخه پشم درصد نگاه و انتخاب کردن برای خنثی، رنگ بی انتها. شما همچنین می توانید آنها را انتخاب کنید تا در مواد مانند پشم ونخ راه راه و مخمل نخی راه راه، که کمی هستند بیشتر گاه به گاه و می تواند با دیگر اقلام ناهموار مانند شلوار جین، پیراهن فلانل و تیس، جفت می شود.

مدل جلیقه مردانه

لباس مخصوص مهمانی رسمی یا اسموکینگ مردانه

طور جدی از این به عنوان یک زمان است که شما نیاز به نگاه خود را بسیار بهتر از آن است. همچنین بسیاری از کت و دامن واقعا بزرگ در دسترس با قیمت مناسب در حال حاضر و در دراز مدت، به شما پول بیش از اجاره نجات دهد وجود دارد.

اطمینان حاصل کنید که مناسب تیغ صورت تراشی تیز است و برای یکی از پشم سیاه و سفید و یا پنبه با برگردان یقه و تطبیق پاپیون.

برای یک نگاه کلاسیک، آن را جفت با یک فرانسوی لباس کاف پیراهن سفید. اگر شما به دنبال به دست آوردن استفاده بیشتر از ژاکت توکس خود را، چرا سعی نمی ترکیب آن با یک جفت شلوار جین سیاه و سفید و یک تی شرت سفید؟

مدل اسموکینگ مردانه

پالتو مردانه

اگر کت است که به بیش از یک ژاکت کت و شلوار پوشیده می شود به طور منظم شما می خواهید مطمئن شوید یک بیت از اتاق اضافی در شانه ها وجود دارد. در غیر این صورت، برای یک جا گرم و طول که چند اینچ بالاتر از زانو خود را به پایان می رسد هدف.

چه نوع کت شما است تا به شما. مورد علاقه من همیشه یک کت نیروی دریایی نخود شده آن را به عنوان (شما آن را حدس زده) همه کاره، ساده و کلاسیک – من نمی توانم آن را با همه چیز تقریبا در کمد لباس من لباس.

مدل پالتو مردانه

کفش رسمی برای مردان

شما باید به دنبال به خود: یک جفت کفش تابستانی کلاه سیاه و سفید، یک جفت از Oxfords قهوه ای، برخی از راحتی کبود پنی، برخی از brogues قهوهای مایل به زرد و احتمالا برخی از تغییرات جیر از بالا برای اندازه گیری خوبی.

مثل همیشه، این مهم است که آنها را تمیز و به خوبی حفظ شده است. هیچ چیز ویرانه یک نگاه بزرگ، به ویژه کت و شلوار، بیش از یک جفت از کثیف، کفش. ی.

اکسسوری مردانه

کلاه، روسری و چتر – دوباره، این پایین می آید به ترجیح شخصی اما این امر منجر به کار بهترین زمانی که شما توجه این توصیه: اگر شما تمایل به پوشیدن بسیاری از رنگ و الگوهای در کمد لباس خود را هر روز پس از آن به جامد، تکه های رنگی خنثی به چوب کمک لنگر نگاه خود را. با این حال، اگر شما تمایل به جامد، فرد بی طرف در حال حاضر پس چرا این لوازم جانبی را برای اضافه کردن برخی از عمق و شخصیت به لباس های خود را استفاده نمی کند؟

روابط و مربع پاکت پی سی – این تعریف از سلیقه شخصی و سبک می باشد به طوری که تنها توصیه من این است: شما هرگز نمی تواند بیش از حد بسیاری از هم دارند.

میله کراوات، یقه پین و دیگر لوازم جانبی گفتگوی – لطفا، برای سلامت عقل خود من، با استفاده از این به درستی و در شیوه ای که آنها طراحی شده بودند. هیچ چیز درایوهای من دیوانه تر از یک پسر است که با پوشیدن یک کراوات نوار با یک ژاکت کش باف پشمی یا جلیقه (چون کراوات خود را در حال حاضر در محل با لباس امن) و یا یک سنجاق یقه با کراوات. Urgh به.

کمربند – چرم، جیر و یا موی اسب، فقط همیشه مطمئن شوید که آنها مطابقت با رنگ کفش خود را.

دستکش – چرم یا پشم، اجتناب از سبک انگشتی و چوب به یک رنگ خنثی برای حداکثر تطبیق پذیری.

مشاوره دیگر
رنگ

یک عکس و یا ذخیره چرخ رنگ زیر را بر روی تلفن خود را. به یاد داشته باشید که رنگ مخالف مکمل یکدیگر و آسان به جفت با هم هستند، در حالی که رنگ هایی که متضاد سه رنگ بین آنها و آنها مشکل تر است (بخوانید: پاداش) به ترکیب:

علاوه بر این، سعی کنید به چوب به حکومت دو نفر از سه: بیش از سه رنگ در لباس و مطمئن شوید که حداقل دو تا از آنها را خنثی می کنند.

الگوهای

دو نفر از سه قاعده نیز به خوبی کار که آن را به ترکیب الگوهای می آید، بنابراین مطمئن شوید که شما همیشه یک حداقل یک مورد از لباس است که مهار طیف نگاه خود را به عنوان یک جامد داشته باشد.

ساده ترین راه برای جفت الگوهای با هم است که مطمئن شوید که هر الگو در اندازه های مختلف است – شما به معنای واقعی کلمه نمی توانید به اشتباه با این.

اعتماد به نفس

در نهایت، فراموش نکنید که برای پوشیدن هر آنچه شما با اعتماد به نفس را انتخاب کنید – آن است که کلید کشیدن حتی نگاه عجیب و غریب ترین (پس از مناسب، البته) است.

حتی اگر شما احساس نه به طور کامل اعتماد به نفس زمانی از پله درب، جعلی آن تا زمانی که شما آن را. این همه من تا به حال انجام داده ام!

حرف آخر

بنابراین شما آن را داشته باشد، خلاصه ای از تمام است که به تصویب در سری مد مبانی تا کنون.

در اینجا به بسیاری از اقساط بیشتر و مطمئن شوید که شما اجازه دهید من می دانم که افکار خود را در بخش نظرات زیر …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *