۶ کفش مردانه که ارزش خرید را دارند

آنها می گویند شما می توانید یک مرد قضاوت کرد تا زمانی که شما یک مایل در کفش خود را، که منصفانه راه می رفت. اما چگونه می توانید انتظار می رود برای انجام این کار زمانی که کفش های ارزان حتی نمی آخرین جلسه میخانه متوسط ​​چه رسد به خانه تلو تلو خوردن.

اگر شما خودتان را محدود به اجرای تنها یک وضوح سبک این سال ، آن را به سرمایه گذاری در کفش است که در واقع می خواهید از راه دور. در اینجا شش گزینه شایسته سخت به دست آورده خود را، به شما بر روی پای راست آغاز شده است

EN کفش خشن و سنگین

ما می توانیم و در مورد تطبیق پذیری از لهجه محلی (نه واقعا، ما می تواند) بروید، اما چه چیزی باعث این صادرات اسکاتلند تا با دوام.

در مرحله اول، این سوراخ، که در اصل طراحی شده بودند که اجازه می دهد آب به تخلیه از کفش اما به زودی به عنوان یکی از ویژگی های تزئینی گرفتار است. پس از آن تنها وجود دارد: مارک های نورتهمپتونشر مانند Grenson به آناتومی اصلی با ضخامت، نسخه لاستیک باران پسند است که به طراحی فنی صدا اضافه کشش واقعی باقی مانده اند.

Grenson مورچه دانه Brogues چرم

آکسفورد مواد

قدیمی ترین کفش چرمی شناخته شده توسط باستان شناسان در ارمنستان در سال ۲۰۱۰ کشف شد و بیش از ۵۵۰۰ سال (۱۰۰۰ سال قدیمی تر از هرم بزرگ جیزه) است. در حالی که ما نمی تواند مطمئن باشد یا نه آن یک جفت از Oxfords بود، نمی توان منکر تطبیق پذیری و دوام این شبح رسمی وجود دارد.

آکسفورد توسط سیستم توری بسته آن (زبانه روزنه هستند تحت پوشش بالا متصل) و پاشنه کم تعریف شده است، در حالی که toecap – یکی از ویژگی های ضروری رایج اما نه – به چرم بالا برای تقویت اضافی دوخته شده است. یک جفت کلاسیک را می توان بارها به همه چیز، از اولین مصاحبه کار خود را به روز عروسی خود را پوشیده است.

Oxfords چارلز دوم

نو مبارک (خوب) سال

اکثر مردم با مدت آشنا هستند، گودیر چاک دار، اما کمتر با جزئیات آن است. یک ورم ​​روبان از چرم که در اطراف لبه بالایی اجرا می شود و مورد استفاده برای نگه داشتن قطعات از کفش با هم است. پس از مخترع چارلز گودیر جونیور، که روش ساخت و ساز منحصر به فرد در سال ۱۸۷۱ اختراع، یک چاک دار گودیر شامل حال اجرا یک کوک زنجیری از طریق بالا، کفی و چاک دار، در حالی که کوک کاملا مجزا استفاده شده است به ضمیمه زیره به نام.

نتیجه نهایی یک جفت بسیار ضد آب و با دوام از کفش است، بنابراین کفش گودیر-welted نگاه و احساس بهتر برای طولانی تر است. بهتر است، در این فرایند همچنین برای resoling آسان پس از آن که زیره فرسوده و یا آسیب دیده، به این معنی که شما لازم نیست به جای طیف کفش اجازه می دهد تا.

اشبی قهوهای مایل به زرد دربی Brogues

چلسی لبخندزن

چکمه های چلسی هرگز برای ما توده مردم به معنای شدند. در سال ۱۸۳۷ کفاش سلطنتی J Sparkes سالن برای طراحی یک کفش مناسب برای سواری ملکه ویکتوریا در اطراف باغهای سلطنتی راه اندازی شد. در حالی که شما به احتمال زیاد به پا در حیاط خلوت باکینگهام مجموعه هرگز، همان ویژگی های قوی – عمدتا طرف الاستیک آمرزنده و کشش پاشنه و تنها لاستیک محکم – معنی است که آنها حتی زنده ماندن را به muddiest از حرفه.

اگر چه ما مدافع در نظر گرفتن فرم و عملکرد، اگر شما می خواهید یک جفت چکمه های هستند که واقعا ساخته شده است به گذشته، ما می خواهم پیشنهاد انتخاب چرم هاردی بیش از جیر.

کوپر سیاه چلسی چکمه

روز دربی

Characterised توسط سیستم توری باز آن (زبانه روزنه هستند در بالای وصله کردن متصل)، دربی انتخاب شکار محبوب در ۱۸۵۰s به لطف ضخامت آن شد، hardwearing تنها و خیاطی ضد آب.

اعطا شده، اکثریت از ما آهو خیلی کشتن نیست این روزها، اما از جمله ویژگی های ثابت در آب و هوای غیر قابل پیش بینی مفید است. کمتر رسمی نسبت به پسر عموی آکسفورد آن (اما کمتر شیک)، دربی یک انتخاب جامد را می پوشند به با همه چیز از لباس بدون ساختار به شلوار جین، به ویژه در جیر یا چرم دانه.

نرتهوود تقسیم دربی پا کلیسا

بالای شهر راهب

هر چند اولین اشکال آن تاریخ به اطراف ۱۹۰۱، مردان تنها به تازگی دوباره بسته خود را به این کفش خم براق. احیا توسط dandies #Menswear، راهب بند در حال حاضر به عنوان یک جایگزین براق و معاصر به سایه های هوشمند سنتی مانند Oxfords و دربی دیده می شود.

با این حال، به منظور حفظ یک جفت است که استفاده خوب، در مورد چگونه شما قصد دارید به آنها لباس فکر می کنم. طرح بند تنها در چرم تیره صاف حداقل بیشتر و بی انتها (بنابراین dressier و آسان تر به ترکیب با یک کت و شلوار)، در حالی که دو راهبان را بیشتر از یک بیانیه، به ویژه در جیر و / یا سایه غیر استاندارد مانند oxblood یا نیروی دریایی.

پل اسمیت لوئیجی دو Monkstrap کفش

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *