۷ عادت افراد خوش تیپ

۱- کپی برداری ممنوع

امروزه عکس ها و مدل های خیابانی منابع مهمی برای پیدا کردن لباس های به روز و فشن هستند اما افراد همیشه خوش تیپ, هیچ گاه مدل هایی را که در خیابان و یا سایت های اینترنتی می بینند دقیقا کپی نمی کنند و برایشان مهم نیست که دقیقا همان مدل لباس را با فلان مارک معروف خریداری کنند! اصولا این افراد بیشتر لباس های خود را از حراج های آخر فصل با قیمتی مناسب خریداری می کنند.

۲- پیدا کردن لباس از هر جایی

افراد بسیار خوش تیپ از اینکه لباس را نگهداری کنند هیچ واهمه ای ندارند و لباس مورد نظرشان را ممکن است از هرجایی و هر مغازه ای با هر نوع کیفیتی پیدا کنند! مثلا این فرد ممکن است لباسی زیبا را در یک حراج فصلی خریداری کند و آن را تا سال بعد نگه دارد و همچنین این افراد فقط در یک مغازه لباس فروشی به خصوص خرید نمی کنند. آن ها همه جا را برای یافتن لباس مورد نظرشان جستجو می کنند.

۳- سلیقه شخصی

افراد بسیار خوش تیپ می دانند چگونه لباس های مختلف را با سلیقه خود هماهنگ کرده و بپوشند. این افراد تابع مدل خاصی نبوده و سعی می کنند زیباترین لباس را با توجه به سلیقه خود انتخاب کرده و بپوشند.

۴-کامل بودن به معنای واقعی

این افراد معمولا لباس ها را بطورکامل و با ترکیب مناسب استفاده می کنند. مثلا در خانم های خوش تیپ همیشه همراه دامن کوتاهشان یک جوراب شلواری همرنگ پوشیده و آقایان معمولا همیشه با کت وشلوارشان کراوات های مناسب و همرنگ به کار می برند. این افراد قواعد درست لباس پوشیدن را دانسته و آن را به خوبی به کار می برند و اگر چه لباس هایی گران نمی پوشند اما همیشه مرتب و شیک به نظر می رسند!

۵- عدم اهمیت به مارک دار بودن لباس

این افراد به مارک لباس اهمیت نمی دهند و فقط دنبال لباس مناسب و زیبا هستند و هر لباسی را به بهانه مارک دار بودنش و با هر قیمتی خریداری نمی کنند. آنها اعتقاد دارند که این مارک لباس نیست که برایشان زیبایی و شیک پوشی فراهم می کند و برای شیک پوش بودن نیاز به لیبل لباس نیست!

۶- عدم وابستگی به یک مدل خاص

افراد بسیار خوش تیپ هیچ گاه به یک مدل وابستگی نداشته و مدل های متنوع را همیشه امتحان می کنند. آنها سعی می کنند انواع متفاوتی از مدل های مختلف لباس را امتحان کنند و همیشه یکنواخت لباس نپوشند. این افراد همیشه لباس های قدیمی خود را با انواع جدیدتر و به روزتر جایگزین کرده و خود را قربانی مدل های از مد گذشته نمی کنند!

۷- عدم توجه زیاد به خوش تیپ بودن

افراد بسیار خوش تیپ معمولا خیلی وقت و انرژی برای به روز بودن خود نمی گذارند. این افراد معمولا به دنبال مجله های مد و مدل های خیابانی از یک سو به سویی دیگر نیستند. آنها سعی می کنند ضمن زندگی روزانه به لباس پوشیدن خود نیز توجه داشته و همیشه به روز و زیبا باشند!

منبع : وبلاگ شیکسون

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *