۸ ترفند برای تیپ مردانه در سال ۲۰۱۷

یک قطره ثابت جدید، قابل فهم و جدید-outs، آن را می تواند در سخت هر دو کیف پول خود را و کمد لباس خود را به طور مداوم بازی گرفتن تا در آخرین مجموعه ها.

خوشبختانه، در این فصل می بیند برخی از بزرگترین روند ۲۰۱۶ است و سرایت آن به سال ۲۰۱۷٫ تا به خوبی از شکستن آنچه شما باید برگزاری به در به ناخن به نظر می رسد کلید، ما با برخی از خودی بالا در صنعت گرفتار برای دریافت یک ظاهر طراحی شده راهنمایی است که به شما به حداکثر رساندن پوشد سرمایه گذاری سال گذشته است.

یکپارچهسازی با سیستمعامل ورزشی

مگر اینکه شما در زیر یک سنگ عایق صوتی زندگی می (و / یا عدم نگه دارید تا با FashionBeans )، شما در حال حاضر می دانیم که ورزش شده است یکی از بزرگترین قرنیز پله در لباس مردانه در طی چند گذشته فصول است.

را یکپارچهسازی با سیستمعامل در سال گذشته در athleisure یک امر ۱۹۸۰s شد، اما برای ۲۰۱۷ انتظار مارک ها و خرده فروشان برای رفتن حتی بیشتر به عقب در زمان به ۱۹۷۰s. این که می گویند شما نیاز به شروع دوباره، هر چند نمی شود. مانند بسیاری از کالاهای اساسی ، تکه در colourways رام خواهد شد البته آخرین، و هر چیزی که به نظر می رسد مانند آن را از این سلطنتی Tenenbaums را برای شمع نگاه داشتن است.

(مرتبط: ۸ کلاسیک ورزشی برندها که برگشت در روند)

چگونه به پوشیدن

“قطعه کلیدی آن عبارتند از تطبیق گرمکن دو قطعه، ژاکت کش باف پشمی نایلون فایل های فشرده تا و شلوار طناب کشی، و همچنین رنگ نارنجی سوخته و یا قهوه ای دخانیات دستکش چاپ، در پارچه های لوکس با توجه دقیق به جزئیات. بالا این نگاه را با یک بمب افکن چرم گفتگوی برای نهایی ۱۹۷۰s بیانیه خیاطی. ”
Olie آرنولد، آقای پورتر مدیر سبک.

یکپارچهسازی با سیستمعامل ورزشی لباس LOOKBOOK الهام مردانه

boohoo ss16 new look ss17 reiss ss17 urban outfitters 2017

یکپارچهسازی با سیستمعامل لباس ورزش مردانه

AMI Satin-Jersey Zip-Up Sweatshirt - Click to buy REEBOK LF VECTOR TRACK TOP Awesome Blue - Click to buy ADIDAS ID96 TRACK PANT Legend Ink - Click to buy Black side stripe joggers - Click to buy

چک

چک شده است که بخش ثابت از کمد لباس مرد قرن ها بوده است. با این حال، که پارچه ای پشمی متوقف نمی شود یکی از موضوعات داغ باز گشت شگفت انگیز ترین ۲۰۱۶٫

اگر چه یک پیراهن شطرنجی یا شاهزاده ولز چک جارچی همیشه یک سرمایه گذاری صدا خواهد بود، در این سال خواهید دید طراحان اعمال چک به همه چیز، از لباس بافتنی و تی شرت به شلوار و کت بمب افکن. بنابراین اگر شما در سال ۲۰۱۶ بزرگ رفت، بزرگ است. حتی بهتر است اگر آنچه که شما باید در سایه خاکستری یا خنثی (پایین را ببینید) خاموش است.

چگونه به پوشیدن

“چک کردن عنوان کاملا ظریف آغاز شده و در نقل مکان کرد به جسورانه به عنوان بچه ها در هنگام پوشیدن آنها با اعتماد به نفس تر شده اند. در لباس، روند برای یک شاهزاده کلاسیک از ولز چک در حال حاضر به پنجره مربوطه به اهنگ صدا توسعه یافته است. ”
الکس درست، ریس رئیس طراحی لباس مردانه.

مردان بررسی LOOKBOOK قطعات تجهیز الهام

next ss17 bershka 2017 next ss16 brooks brothers 2016

لباس تحویل مردانه

Black And White Twisted Check Skinny Fit Suit - Click to buy PASTRANA WINDOW CHECK SHIRT - Click to buy CHECK SWEATER - Click to buy CHECKED TROUSERS WITH DARTS - Click to buy

خنثی

خنثی مدت طولانی است که توسط مردان به عنوان راهی برای مهار دیگر قطعات پر جنب و جوش تر مستقر شده اند. با این حال، ۲۰۱۶ سال ما دست به بود از بالا به پا مربوطه به اهنگ صدا با سایه های زیرکانه است. که به معنی کمد لباس خود را در حال حاضر باید به طور کامل با قطعات شما نیاز دارید به جلو و این کلید ۲۰۱۷ نگاه مواجه نگردند.

(مرتبط: ۵ برو به نور خنثی ترکیب)

آیا فقط بر روی انجام لباس قدیمی حمل، هر چند. بدانید به لایه به روش های مختلف و با استفاده از ترفندهای یک ظاهر طراحی شده جدید، مانند بطرف خود کش در یک تی شرت یقه دار و یا مخلوط کردن روند با دیگری، مانند شلوار گسترده ای پا.

چگونه به پوشیدن

“برای نگه داشتن خنثی مدرن، ما یک جا آرام تر و استفاده از ساختگی فنی در مجموعه SS17 ما گنجانیده شده است. رنگ در حال حاضر به تن earthier منتقل شده است. بالا با رنگ زرد و تند زعفران برای نگاه غنی و گرم برای بهار و تابستان. ”
دلفین Ninous، BELSTAFF مدیر خلاق مجموعه.

مردان خنثی قطعات تجهیز LOOKBOOK الهام

j crew spring 2017 massimo dutti 2017 river island ss17 massimo dutti aw16

قطعات خنثی مردانه

PARKGATE ZIP UP CARDIGAN - Click to buy Tailored wool-blend overcoat - Click to buy MANSION MERINO WOOL POLO SHIRT OATMEAL - Click to buy J.CREW Wallace & Barnes Selvedge Cotton-Drill Chinos - Click to buy

شلوار گسترده ای پا

برای چند فصل گذشته، کاهش و اشکال شل تر – که آیا این کت، پیراهن یا، در واقع، شلوار – کار کرده اند راه خود را از باند فرودگاه به جریان اصلی. راه آرام تر از پانسمان، که آغاز شده می شود تا توسط مارک ها و خرده فروشان برداشت در سال ۲۰۱۶، مجموعه ای است برای رسیدن به اوج بیش از ۱۲ ماه آینده با توجه به پیش بینی های سبک متخصص ما.

(مرتبط: از کارشناسان: پیش بینی های سبک مردانه برای ۲۰۱۷)

اگرچه نگاه شده است آهسته سوز (و بدون شک همه ما می خواهیم از برداشت ژان لاغر حال حاضر و دوباره)، اگر شما جامعی تا مناسب آرام تر در سال گذشته، نگه داشتن آن – شکل است قدرت ماندن جدی است.

چگونه به پوشیدن

“ساده ترین ورود به دنیای متناسب با گسترده تر است جین. بدون نیاز به رفتن کامل اسلیم شیدی هر چند، یک پای راست اولین گام خوبی است. سعی کنید یک حاشیه تاریک ناهموار و یا ژان سیاه و سفید با یک به نوبه خود به بالا و لهجه محلی چکمه های زبر.

“برای چیزی دقیق، آن را عاقلانه به پوشیدن چیزی با وزن مانند پشم مخلوط. این سادگی در کفش خود را نه تنها به دنبال مثل شما شلوار پدر خود را بر روی کردم جمع آوری خواهد شد. ”
گیلز Farnham از، رودخانه جزیره سبک استودیو رئیس.

مردانه گسترده ای پا شلوار / Chinos / شلوار جین لباس LOOKBOOK الهام

j crew aw16 whistles aw16 selected homme ss16 burton ss17

مردانه گسترده ای پا شلوار / Chinos / شلوار جین

Navy wide leg trousers - Click to buy INCOTEX Four Season Relaxed-Fit Cotton-Blend Chinos - Click to buy Loose-fit grey Mick jeans - Click to buy BALENCIAGA Wide-Leg Wool And Mohair-Blend Trousers - Click to buy

راه راه عمودی

بسیار شبیه به چک، آن را سخت به یاد داشته باشید زمانی که راه راه به نفع نیست. ارائه یک جایگزین برای نوار برتون کلاسیک، نقوش سال گذشته در هر دو رنگ و اندازه متنوع.

هر گونه سرمایه گذاری در چاپ deckchair مورد به پرداخت سود سهام است. راه راه عمودی در سراسر باند فرودگاه در اخیر مد لندن مردان هفته، اعمال شده به همه چیز، از تی شرت به خیاطی بود.

چگونه به پوشیدن

“پچ همیشه به یک جزء اصلی لباس مردانه به خصوص در طول چند فصل گذشته بوده است. محبوبیت خود را ناشی از تطبیق پذیری آنها؛ آنها واقعا می تواند برای هر سبک، با حروف درشت یا ظریف کار می کنند. خدمه گردن تی شرت کلاسیک کار می کند تحت جارچی گاه به گاه، و یا برای یک نگاه جسورانه سعی کنید یک نوار چند رنگ. ”
جیمز Doidge، مارکس و اسپنسر رئیس طراحی لباس مردانه.

پچ لباس LOOKBOOK الهام مردانه

scotch & soda ss17 river island ss17 zara 2016 river island ss17

راه راه لباس مردانه

M&S Pure Linen Boating Striped Jacket - Click to buy River Island Black and red stripe T-shirt - Click to buy Mango Man Striped slim-fit shirt - Click to buy Scotch & Soda Yarn Dyed Dress Shorts - Click to buy

تصفیه شده Athleisure

اگر شما نمی برای جهانگردان عاشق هارلم نگاه کنید، اما خریداری شده را به یک رویکرد بیشتر رایان گاسلینگ به athleisure، سپس بر روی نگه بمب افکن خود را ، چرا که آنها در حال رفتن به هیچ جا.

آن را ایمن می گویند جهان لباس مردانه است تحت محاصره ورزشی برای سال های بی شماری بوده است، و با هر فصل، تکه های کلید های گاه به گاه در تمام شرایط قابل قبول تر شده اند.

اگر راهنمای اخیر ما در چگونه به خسته کننده در محل کار به نظر نمی ثابت هر چیزی، آن است که آنها حتی می تواند مورد استفاده قرار گیرد به ناخن هوشمند گاه به گاه بدون تلاش خیلی سخت است.

قطعات athleisure کلیدی تیم فصل گذشته با لمس مناسب برای معاصر در یکی از بزرگترین روند ۲۰۱۶ را.

(مرتبط: همه چیز شما نیاز به دانستن درباره روند، Athleisure ‘)

چگونه به پوشیدن

“نگاهی به ورزش خود را گره و یا عرق و پهلو آن را به شلوار خود را – این ابزار یک ظاهر طراحی شده ظریف در سراسر نشان می دهد لباس های مردانه و جرقه بزند سبک خیابانی دیده شده است. یا نوسازی کت و شلوار کلاسیک با پوشیدن بالای مسیر زیر. تکنیک های یک ظاهر طراحی شده جدید می تواند نگاه خود را بدون نیاز به تعمیرات اساسی کمد لباس مدرن. ”
Topman تیم طراحی.

تصفیه Athleisure / ورزشی لوکس لباس LOOKBOOK الهام مردانه

massimo dutti 2017 de fursac ss17 brunello cucinelli aw17 topman ss17

ورزشی لوکس قطعات مردانه

TODD SNYDER Cotton-Blend Jersey Zip-Up Sweatshirt - Click to buy LIGHT BROWN HOODIE - Click to buy Grey And White Track Top - Click to buy SUNSPEL LOOPBACK SWEAT PANT Black Melange - Click to buy

چاپ تی شرت

این است که فقط با تکه های ورزشی که ما در حال رفتن به عقب در زمان است. اضافه بار فصل گذشته از ۱۹۹۰s نوستالژی به معنای همه ما برای رسیدن به چاپ تی شرت شد. اعتراف به آن – شما خریداری برخی از تور جاستین بیبر MERCH، نه؟

اگر کمد لباس خود رقیب مارتی مک فلای است، نترسید. تیس، شعار باقی می ماند، اما نگه داشتن آن را تازه با ترکیب آنها با لباس دقیق، مانند بدون ساختار خیاطی یا chinos ماهرانه نصب شده، به جای لایه بندی زیر پیراهن فلانل و کاپشن های جین مضطرب.

(مرتبط: چگونه به پوشیدن چاپ این تابستان)

چگونه به پوشیدن

“یک تم دیوانه قوی در حال ظهور در لباس مردانه در حال حاضر، که واقعا آغاز به بعد در فصل تابستان نگه دارید وجود دارد. اگر شما می خواهید یک چاپ با حروف درشت، اما شما کاملا آماده رفتن کامل تابستان عشق، انتخاب کردن برای چیزی خشخاش و گرافیک در یک خاکستری ساده نیست، سفید و یا نیروی دریایی colourway. ”
گیلز Farnham از، رودخانه جزیره سبک استودیو رئیس.

چاپ تی شرت LOOKBOOK لباس الهام مردانه

scotch & soda aw16 zara aw16 i love ugly ss16 asos 2017

مردانه چاپ تی شرت

SKULL CREST T-SHIRT - Click to buy AMPLIFIED Johnny Cash Eagle T-Shirt - Click to buy Rich Artwork T-Shirt - Click to buy Black New York scribble print T-shirt - Click to buy

قلاده کوبا

اگر یک قطعه وجود دارد که ما نمی تواند برای سال گذشته حرکت می کند، آن را به پیراهن یقه کوبا بود. چنین بود نفوذ آقای مونتانا ، خط گردن باز حیطه از خیابان بالا تا بالا بود. و به درستی – برش می توانید نگاه بسیار براق و ما خوشحال به گزارش آن را در اینجا برای اقامت است.

چاپ هاوایی (فکر می کنم باز Lurman را رومئو و ژولیت ) ممکن است آرام، اما اگر شما برداشت چاپ گیاه شناسی خاموش و یا ساده یقه پیراهن کوبا، نگه داشتن آن است. این سال، با یک ژاکت چرمی و برخی از شلوار جین باریک مناسب برای راک اند رول به روز رسانی از قدیمی مدرسه کلاسیک ترکیب.

(مرتبط: ۱۰ خیابان موضوعات داغ سبک از مد مردانه هفته SS17)

چگونه به پوشیدن

“من فکر می کنم حلقه های کوبا اینجا برای چند تابستان باقی بماند چرا که آنها عملی است. و چاپلوس – بهترین از این پیراهن در پنبه یا پارچه کتانی، بنابراین نور و روح در یک روز گرم است. من اغلب می خواهید این حلقه در بچه ها با شانه های باریک توصیه، زیرا آنها را نگاه وسیع تر است. ”
ملی غنی، موضوع سبک.

مردانه کوبا یقه پیراهن LOOKBOOK لباس الهام

mango man ss16 m&s reiss ss17 burton ss17

مردان تی شرت یقه کوبا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *